آموزش بادکنک آرایی آویز قلب بادکنکی با بادکنک دمدار

یکشنبه, 04 خرداد,1399


وسایل مورد نیاز:

بادکنک دمدار صورتی: 28 عدد

بادکنک دمدارقرمز: 36 عدد

بادکنک دمدار بنفش: 15 عدد

بادکنک لاتکس بنفش کوچک: 78 عدد (39 زوج)

 

روش کار:

برای این مدل بادکنک آرایی به شکل قلب در ابتدا لازم است زنجیره هایی از بادکنک های لینک متصل به هم آماده کنید, اگر از بادکنک 6 اینچی استفاده می کنید پیشنهاد می کنیم با 1 اینچ فاصله بین بادکنک های صورتی و قرمز بادکنک های حدود 3.5 و 4.5 اینچ پر شود, اگر از بادکنک های 12 اینچی استفاده می کنید بهتر است فاصله بین بادکنک ها 2 اینج باشد, و بادکنک ها را بین 7 و 8 اینچ پر کنید یا در صورتی که بخواهید آویزتان بزرگتر باشد از سایزهای بزرگتر استفاده کنید.

زنجیره شماره یک:  

شامل 10 بادکنک, دو بادکنک صورتی در ابتدا و انتهای زنجیره

زنجیره شماره دو:

شامل 5 بادکنک, دو بادکنک صورتی در ابتدا و انتهای زنجیره

زنجیره شماره سه:

شامل 4 بادکنک, دو بادکنک صورتی در ابتدا و انتهای زنجیره

زنجیره شماره چهار:

شامل 2 دو بادکنک صورتی

زنجیره شماره پنج:

شامل 15 بادکنک بنفش

 

از زنجیره شماره 5 یک عدد, از زنجیره شماره 1 دو عدد و از زنجیره های شماره 2, 3 و 4 هر کدام 4 عدد آماده کنید.

 ابتدا زنجیره های 4 و3 را بهم متصل کرده و سپس زنجیره دو را به آن اضافه می کنیم این کار را برای دو طرف قلب انجام می دهیم, حال نوبت به زنجیره شماره یک می رسد که مطابق تصویر ابتدا بادکنک ها را بهم متصل کرده و سپس از دو طرف به دو شکل از قبل آماده شده متصل می نماییم تا نیمه قلب آماده شود, همین کار را برای نیمه دوم نیز به انجام می رسانیم, حالا دو نیمه را روی هم گذاشته و بادکنک های لینک صورتی را بهم متصل می کنید.

اینک نوبت به اتصال زنجیره شماره پنج با استفاده از بادکنک های دوتایی کوچک می رسد برای این قسمت از 15 بادکنک دوتایی استفاده می کنیم. در پایان از 12 بادکنک دوتایی برای هر نیمه قلب استفاده کرده و نگین های روی قلب را متصل می نماییم.

از این مدل بادکنک آرایی به شکل آویز قلب می توان برای تزیین تالار عروسی, جایگاه عروس و داماد, تزیین فروشگاه های بزرگ, تزیین اتاق نوزاد و ... استفاده نمود.

نظر خود را درج نمایید