تم تولد شنل ؛ تم تولد شیک بزرگسالان

چهار شنبه, 07 خرداد,1399
 

تولد گرفتن سن و سال نمی شناسد، چرا که کافی است نگاهی به اطراف خود بیندازید و ببینید همه افراد از همه سن و سال، از برگزاری و شرکت در جشن تولد استقبال می کنند. امروز دیگر آن شکوه و جلال تولد گرفتن تنها مختص کودکان نیست و تم های مختلفی برای جشن تولد بزرگسالان و تبریک تولد آن ها طراحی شده اند. یکی از این تم های فوق العاده که طرفداران زیادی دارد، تم تولد شنل است. با ما همراه باشید تا با این تم تولد بزرگسالان آشنا شوید.

اجرای تم تولد شنل

تم های تولد این امکان را برای افراد ایجاد می کنند که آن ها بتوانند طرحی را در چیدمان و آماده کردن فضا برای تولد، انتخاب کرده و مطابق با آن پیش بروند.

اگر در شرف برگزاری یک تولد فوق العاده برای یک فرد بزرگسال هستید، می‌توانید از تم های تولد زیبا و جذابی که برای این رده سنی طراحی شده اند، استفاده کنید. یکی از تم های تولدی که نزد بزرگسالان محبوبیت زیادی دارد، تم تولد شنل است. مانند سایر تم های تولد، شما برای برگزاری تولد این تم، بهتر است این موارد را رعایت کنید:

ریسه های تم تولد شنل

همان طور که می دانید، ریسه ها نقش بسیار مهمی در زیباسازی فضا در جشن تولد بازی می کنند. لذا بهتر است نقش آن ها را جدی بگیرید و حتما برای اجرای تم از ریسه ها استفاده کنید. حال اگر قصد اجرای تم تولد شنل را دارید، حتما ریسه هایی با طرح شنل انتخاب کنید. نگران نباشید شما به راحتی می توانید با یک جست و جوی ساده، ریسه هایی با این طرح را بیابید. در غیر این صورت می توانید ریسه هایی را برگزینید که رنگ آن ها با تم همخوانی داشته باشد که در این حالت باید ریسه های سفید و مشکی را برگزینید.

 

بادکنک های شنل

یکی دیگر از موارد مهمی که در زیباسازی فضا برای برگزاری جشن تولد بایدرعایت کنید، انتخاب و استفاده از بادکنک است. بادکنک ها، می توانند به راحتی فضا را پر کنند و چیدمانی زیبا ایجاد کنند. برای اجرای تم تولد شنل، به سراغ بادکنک های سفید و مشکی با طرح چاپی از این لوگو و برند بروید. اگر بادکنک هایی با این طرح نیافتید، می توانید به همان بادکنک های ساده سفید و مشکی بسنده کنید.

 

 

کیک تولد با طرح شنل

اگر می خواهید تولدی باشکوه با این تم برگزار کنید، حتما به یک شیرینی فروشی و کیک پزی خوب بروید و از آن ها بخواهید تا کیکی با طرح شنل برای شما تهیه کنند. بدون تردید یک کیک پز خوب، قالب های مخصوص به تهیه این طرح را دارند، اگر نه می توانید از آن ها درخواست کنید تا طرح شنل را روی کیک شما چاپ کنند.

ظرف و لیوان با طرح شنل

یکی دیگر از مواردی که در اجرای تم تولد شنل بهتر است مد نظر قرار دهید، انتخاب ظرف و لیوان هایی با طرح شنل است. از آن جایی که این ظرف و لیوان ها روی میز پذیرایی قرار می گیرند و شما قرار است با آن ها از مهمانان خود پذیرایی کنید، بهتر است حتما ظرف ها و لیوان هایی را انتخاب کنید که طرحی از این لوگو دارند.

 

انتخاب لباس

برای اجرای بدون نقص این تم، ما به شما پیشنهاد می کنیم که لباس خود را نیز هماهنگ با این تم انتخاب نمایید. به این منظور بهتر است حتما لباس شما سفید و مشکی باشد. اگر طرح چاپی از شنل هم روی لباس شما نباشد، اهمیتی ندارد. آنچه که مهم است، رنگ سفید و مشکی است تا درست همسو با تم تولد شنل باشد.

چند نکته در ارتباط با تم تولد شنل

تورها و پارچه ها

برای اجرای این تم، شما می توانید از تورها و پارچه ها نیز استفاده نمایید. بدون تردید پارچه ها و تورها در این تم می توانند بسیار خوب عمل کنند. اما توجه داشته باشید که پارچه ها و تورهایی که انتخاب می کنید، می بایست هم راستا با تم باشد؛ یعنی به رنگ سفید و مشکی.

نورپردازی

در هر تولدی با هر تمی، نورپردازی بسیار مهم است. از آن جایی که نورپردازی ارتباطی به تم اجرایی در تولد ندارد، بهتر است نورپردازی را انتخاب نمایید که ملایم و جذاب باشد. البته بهتر است به سبک مهمانانی که دعوت می کنید نیز توجه نمایید. اگر مهمانان شما اغلب جوان هستند، نورپردازی ملایم گزینه ای مناسب است، در غیر این صورت بهتر است کمی نورپردازی شما روشن تر باشد.

 

همان طور که گفته شد، تم های تولد بزرگسالان مانند تم های تولد کودکان، متعدد است و شما انتخاب های مختلفی پیش روی خود خواهید داشت. اما اگر می خواهید یک تم تولد جذاب را برگزینید، پیشنهاد ما به شما، انتخاب تم تولد شنل است چرا که این تم نزد بسیاری از افراد محبوبیت دارد و می تواند فضایی بسیار زیبا و جذاب با رنگ های سفید و سیاه ایجاد نماید.

نظر خود را درج نمایید