تزئیناتی به مناسبت روز مادر

چهار شنبه, 23 بهمن,1398

 

یکی از کارهای هیجان انگیزی که برای روز مادر بسیارمناسب است  بادکنک های بالنی با رنگ های خیلی شاد هستند. بادکنک هایی که پر از گل های خوشبو شده اند و وقتی ترکیده می شوند بسیار هیجان آور است.

با ایده های خلاقانه به مادران خود نشان دهید که چقدر روز مادر به اندازه ی روز تولدشان برایتان اهمیت دارد.بهترین کاری که می توانید انجام بدهید آماده کردن یک میز برای جشن گرفتن می باشد.این میز را خیلی راحت می توانید با یک رول کاغذ ارزان بپوشانید.روی میز را با استمپ هایی از گل و گیاه  دکوراسیون کنید و یک گلدان همرنگ با ترکیب رنگ میز قرار دهید.

اگر برای کیک و یا شیرینی که از قبل تدارک دیده اید، به دنبال یک ایده برای خاص تر کردن آن هستید پیشنهاد می کنیم که روی بشقاب های سرو کیک را با ورقه هایی بپوشانید .این ورقه ها از هر جنسی که هستند با یک قیچی که مخصوص برش های شکل دار است، برش دهید .همان طوری که در تصویر دیده می شود بشقاب های یکبار مصرف با این الگو تزیین شده اند.

وعده ی ناهار را خاص تر کنید.علاوه بر اینکه ممکن است غذای خاصی تهیه کرده باشید، میز ناهار یا شام را متفاوت تر کنید. این کار را با گذاشتن یک گلدان پر از گل های تازه انجام دهید. همچنین با یک تکه پارچه که لبه های آن موجدار شده است، روی میز یک دکوراسیون و تزئینات ساده و شیک بوجود بیاروید.

برای آماده کردن مکان جشن گرفتن، از نوار های آویزان استفاده کنید، اگر فرصت خرید کردن ندارید و یا چیزی که میخواهید پیدا نمی کنید ساده ترین راه برش دادن کاغذ های رنگی‌ست .می توانید نوار های کاغذی را خیلی ساده برش دهید و یا به صورت حلقه دربیاورید.

استفاده از گل های توپ توپی کاغذی و رنگی .این تزیینات آویزان از سقف ایده بسیار جذابی برای آماده کردن میز جشن است. اگر خیلی خلاق باشید میتوانید آن ها را خودتان درست کنید. ترکیب رنگیآویزها را با دکوراسیون میز غذا خوری یا دکوراسیون منزل هماهنگ کنید،این گونه جذاب تر و خلاقانه تر به نظر می رسند.در ضمن سایز بندی کوچک و بزرگ آویز ها جالب تر است.

آویز های درخشان

اویز های درخشان که از صفحات فلزی به صورت دایره ای برش خورده اند، میتوان آن ها را با وصل کردن به هم به صورت آویز هایی درخشان درآورد.این ایده بسیار جذاب و خلاقانه و در عین حال ساده و شیک است

میز جشن را با پایه های کیک تزیین کنید . با گذاشتن چند عدد از این پایه ها ی کیک ها میتوانید گل ها و خوراکی های تدارک دیده را شکیل تر کنید. به این ترتیب حس برپایی یک جشن و شادی بیشتر نمایان می شود.پایه های کیکی که با گل های بنفش تزیین شده اند و بسکویت و شیرینی های خانگی که با ربان های هم رنگ گل های آفریقایی  زیبا تر شه اند.

یک بخش از دکوراسیون منزل را می توان برای برگزاری یک جشن آماده کرد. مبلمان نشیمن را به این منظور انتخاب کنید.با توپک های صورتی و بنفش طراحی زنانه تری نشیمن ایجاد کنید.

با یک قیچی و چند تا ،تا زدن و کمی هم خلاقیت میتوانید گل های آویزن و رنگی راخلق کنید، میز جشن را می توان  به فضای بیرون(حیاط ) 

انتقال داد و آن را  با گل های بهاری پر کنید. سبد گل ها را با ربان یا کاغذ تا شده تزیین کنید

نظر خود را درج نمایید