معرفی ۱۰ تم تولد پسرانه

سه شنبه, 06 خرداد,1399

۱. تم تولد پوکویو

تم تولد پوکویو از تم های تولد پسرانه فوق العاده جذابی است که می تواند مراسم تولد کودک یا نوجوان شما را به طرزی اعجاب انگیز پر از هیجان و شور نماید. این تم تولد با رنگ های آبی و سفید ترکیب شده است و می توانید از رنگ های نارنجی و زرد و سبز نیز به عنوان دوستان پوکویو استفاده نمایید.

 

2. تم تولد بتمن

اکثر پسرها به شخصیت کارتونی و قهرمانی بتمن علاقه مند هستند. دنیای بسیاری از کودکان و 

 

نوجوانان با روح قهرمانی بتمن و ماجراهای هیجان انگیز وی، درآمیخته است. با این حساب تم تولد بتمن می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای جلوه بخشیدن به مراسم جشن تولد باشد و کودک یا نوجوان شما را به بهترین شکلی به وجد بیاورد. به علاوه سایر کودکان یا نوجوانان حاضر در میهمانی نیز از دیدن چنین فضایی، فوق العاده شاد خواهند شد. شما می توانید از لباس بتمن نیز برای کودک خود استفاده کرده و او را به قهرمان بهترین شب زندگی اش تبدیل سازید.

 

 

3. تم تولد مینیون

مینیون ها از شخصیت های محبوب هر دو گروه جنسی دختران و پسران هستند. ظاهر بامزه و حرکات جذاب آن ها، باعث شده است که این موجودات عجیب و خاص برای کودکان و حتی نوجوانان دوست داشتنی باشند. از این رو تم تولد مینیون می تواند کودک شما را فوق العاده هیجان زده ساخته و او را برای یک جشن تولد رویایی آماده سازد.

۴. تم تولد پسرانه سگ های نگهبان

سگ های نگهبان یعنی مارشال، اسکای، چیس، رابر، راکی، زوما و اورست برای تکمیل ساختن رویای کودکی؛ عالی هستند. این هاپوهای قهرمان، بارها و بارها در عملیات نجات مختلف شرکت داشته و قهرمان دنیای کودکان شده اند. با استفاده از تم تولد سگ های نگهبان و به علاوه به کار بردن استندهای این شخصیت های کارتونی قهرمان، به مراسم جشن تولد کودک یا نوجوان خود، شرایط بسیار جذابی خواهید بخشید.

 

 

 

5. تم تولد ماشین ها

در این تم تولد، رنگ قرمز ماشین ها می تواند فضای جشن را رنگ بسیار شادی بخشیده و به جلوه گری بیشتر مراسم کمک کند. رنگ قرمز این تم باعث می شود که درخشش تزئینات به مراتب بالاتر رفته و کودکان به هیجان بیایند. علاقه به ماشین و دنیای ماشین ها از کودکی با پسرها همراه بوده و این تم تولدی است که اکثر پسرها از دیدنش شاد خواهند شد.

۶. تم تولد پسرانه باب اسفنجی

 

تم تولد باب اسفنجی از تم های تولد پسرانه، بسیار شاد است که با رنگ زرد خود، تزئیناتی شاد و پر زرق و برق به وجود می آورد. باب اسفنجی آشنای تمام کودکان و نوجوانان است و می تواند همه کودکان حاضر در مراسم جشن تولد را به صورت یکپارچه به شادی آورد. رنگ های شاداب و زنده این تم تولد، با اکثر دکوراسیون های داخلی سالن ها، در تطابق ظاهر می شود.
لازم به ذکر است که این تم تولد را می توان هم برای پسرها و هم برای دخترها به کار برد و از این لحاظ در هر دو گروه جای می گیرد.

 

7. تم تولد کراسل آبی

تم تولد کراسل صورتی را به عنوان یک تم تولد دخترانه، معرفی کردیم و تم تولد کراسل آبی برای پسرها مناسب است. رنگ آبی و طلایی این تم، برای برگزاری یک جشن رویایی و پر از شادی، عالی به نظر می رسد. از این تم بیشتر برای برگزاری جشن تولد کودکان زیر ۴ سال استفاده می شود و حتی برای مراسم تولد یک سالگی کودکان پسر نیز عالی خواهد بود. در صورتی که دختر شما به رنگ آبی علاقه مند باشد، می توانید از این تم تولد استفاده نمایید.

 

8. تم تولد پسرانه بن تن

 

بن تن و تم سبز رنگ آن، برای تمام پسرک های کودک و نوجوان، انتخابی ایده آل است. بچه ها عاشق شخصیت بن تن هستند و با ماجراهای آن بارها هیجان های کودکی را تجربه کرده اند. در مورد بن تن نیز مانند بتمن می توانید از لباس ست آن استفاده کرده و هماهنگی و جذابیت بیشتری به وجود آورید.

 

9. تم تولد بچه رئیس

بچه رئیس و کارتون سرگرم کننده و شاد آن را اگر دیده باشید، حتما این تم تولد را فوق العاده خواهید یافت. این تم برای کودکان در هر سنی مناسب بوده و اگر کودک شما با کارتون و شخصیت کارتونی آن نیز آشنایی داشته باشد، ارتباط بیشتری با این تم تولد برقرار خواهد کرد.

 

10. تم تولد مرد عنکبوتی

تم تولد مرد عنکبوتی با رنگ های قرمز و سرمه ای در هم آمیخته شده است و باعث می شود که تمامی کودکان حاضر در جشن تولد، تپش های پرهیجان تری از ریتم جشن را احساس کنند. این شخصیت کارتونی قهرمان و جسور، با روحیات پسرها تطابق زیادی دارد و می تواند حس هیجان مورد انتظار کودک شما را به خوبی برآورده سازد.

 

نظر خود را درج نمایید