09162426412
  Filters
  تنظیمات
  جستجو

  چطور تم تولد انتخاب کنیم؟

  پنجشنبه, 10 خرداد 1403

  کاربرد تم تولد در تولد های امروزه

  تا چندی پیش استفاده از تم تولد کودکانه کاربردی بسیار زیادی داشت، اما به خاطر تأثیر بالای آن در زیبایی و خاص شدن تولد ها، امروزه استفاده از تم های تولد برای هر جنس و هر سنی بسیار مرسوم است. شاید در نگاه اول چنین به نظر برسد که برگزاری چنین مراسمی هزینه های زیادی را در پی دارد، اما اینگونه نیست، در واقعه در گذشته هم از این وسایل استفاده می شد، اما تنها تفاوتی که امروزه به وجود آمده است مطابقت وسایل با یک طرح و رنگ خاص و سرو نوشیدنی ها و خوراکی ها به صورت فانتزی و شیک تر می باشد.

  ایده هایی برای تم تولد پسرانه (عکس)

  انتخاب بهترین تم تولد پسرانه

  برای تعیین طرح و رنگ تم تولد پسرانه بهتر است این نکته را مد نظر داشته باشید که پسرها در هر سنی که باشند میل بیشتری به سمت رنگ های سرد و خنثی دارند. اگر فرزند شما یک پسر کوچک است از تم هایی با رنگ های آبی و سبز و در صورتی که آقا پسر شما در سنین نوجوانی و جوانی قرار دارد از تم هایی با ترکیب رنگی خنثی با خنثی یا خنثی با سرد مانند: خاکستری با سفید، سفید با سیاه، توسی و مشکی و یا سبز و سفید، آبی و سفید و ... استفاده کنید.

  پسرها در سنین 4 تا 8 سال خود را به جای شخصیت های کارتونی هیجان انگیز که قدرت فوق العاده ای دارند مانند مردعنکبوتی، بتمن، مینیون، مک کویین و ... تصور می کنند. بنابراین انتخاب تم تولد مناسب با شخصیت مورد علاقه کودکتان برای آن ها بسیار جذاب می باشد، اما تهیه لباس و کلاه هماهنگ با شخصیت ذهنی برجسته او، پوشیدن و قرار گرفتن در بین صد ها نماد از این شخصیت در این تولد، پسر شما را در هیجان فراموش نشدنی غرق خواهد کرد.

  تم تولد پسرانه 1402- 2024| تزیین تولد پسرانه ساده و جذاب (بچه و بزرگسال) - تشریفینو

  انتخاب تم تولد دخترانه

  از آنجایی که دخترها روحیه حساس تری دارند، طراحی تم تولد برای آن ها کمی پیچیده تر است. قبل از هر چیزی باید بدانید که استفاده از رنگ های گرم حتی به صورت نوارهای باریکی در میان تزئینات باعث دلگرمی آن ها می شود.

  چنانچه قصد برگزاری جشن تولد برای دخترهایی در سنین 4 تا 8 سال را دارید، می توانید شخصیت کارتونی مورد علاقه ن ها را به عنوان تم تولد دخترانه در نظر بگیرید.

  تم رنگین کمان مجموعه ای از رنگ های شاد و جذاب است و برای کودکانی که درک مشخصی از شخصیت های کارتونی ندارند، بسیار کارآمد است.

  پوشاندن یک پیراهن پرنسسی کار چندان موثری برای تحت تأثیر قرار دادن و یا ماندگار کردن خاطره تولد در ذهن دختر بچه ها به نظر نمی رسد، چرا که نمونه های مشابهی از این پیراهن ها را در روزها و جشن های مختلفی به تن کرده است. برای اینکه دختر کوچک خود و دوستانش را شگفت زده کنید بهتر است دو بال بزرگ به رنگی ملیح تهیه و با پوشاندن این بال ها و آرایشی مناسب او را شبیه فرشته ها کنید.

  انتخاب تم تولد دخترانه مناسب سن فرشته دوست داشتنی ⋆ ليليناز فروشگاه اينترنتی کادو و تم تولد

  تم تولد برای افراد بزرگسال

  برای برخی از افراد انتخاب تم مناسب برای تولد بزرگسالان کمی پیچیده و سخت به نظر می رسد، اما با ایده هایی که در ادامه مطرح می شود متوجه خواهید شد، که انتخاب تم تولد بزرگسال از نسبت به تم تولد برای کودکان بسیار ساده تر و در عین حال خاص تر می باشد.

  برای اینکه بهترین انتخاب را برای تم تولد بزرگسال ها داشته باشید باید سلیقه فردی هر شخص را در نظر بگیرید. این سلیقه می تواند در مورد رنگ، حیوان، ورزش، وسیله مورد علاقه فرد، خاطرات، افراد و الگوهای موردنظر فرد باشد.

  چنانچه فرد مورد نظر شما ورزشکار است و یا به ورزش خاصی علاقه زیادی دارد از تم ورزشی استفاده کنید. برای اجرای چنین طرحی می توانید، پکیج کامل یا برخی از لوازم مورد نیاز را متناسب با تم انتخابی خود سفارش دهید و یا با استفاده از بادکنک، ریسه، کاغذ رنگی و کمی خلاقیت نماد های اصلی این ورزش را به تصویر بکشید.

  غالباً استفاده از رنگ های خنثی در تم تولد بزرگسال ها جایگاه ویژه ای دارد. شما می توانید با استفاده از پالت رنگی خنثی و ترکیب آن با رنگ های گرم یا سرد تم زیبایی را طراحی کنید. اما شرط اصلی برای اجرای چنین طرحی رعایت مقیاس مناسب برای استفاده از هر پالت رنگی می باشد.

  تم های خال خال و راه راه هم نمونه های ساده اما بسیار شیک و تأثیر گذاری هستند که معمولاًً به عنوان تم تولد بزرگسال مورد استفاده قرار می گیرند.

  اگر قصد برگزاری تولد برای فردی را دارید که به تازگی نامزد یا ازدواج کرده است، ترکیب رنگی قرمز با سیاه یا سفید مناسب ترین گزینه برای تم تولد است.

  بهترین تم تولد برای کودکان و بزرگسالان+عکس

  تم تولد شامل چه مواردی می شود؟

  امروزه انواع بشقاب کیک خوری یا میوه خوری، لیوان های کاغذی، سفره، قاشق و چنگال، ریسه، بادکنک، طرح های نوشته ای، دستمال کاغذی، نی نوشابه، خلال دندان، ظروف پاپ کورن، کلاه تولد ، قیف تولد و بسیاری از موارد دیگر با طرح تم های مختلف موجود است که تهیه پکیج کامل یا تنها بخشی از این موارد به اختیار خریدار می باشد.

  اجرای تم تولد

  مسلماً وقتی به دنبال یک تم خاص برای تولد هستید، بازتاب دکور و چیدمان تولد برایتان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شما می توانید با رعایت چند نکته ساده، نمایش زیباتری از تم مورد نظر خود را به تصویر بکشید.

  برای اجرای چنین منظوری بهتر است پکیج کاملی از تم مورد نظر تهیه و در تزیین میز تولد از آن ها استفاده کنید.

  پوشاندن سطح میز با سفره یا رومیزی هماهنگ با تم آنتخابی می تواند به صورت خارق العاده ای موثر باشد.

  میز را با خوراکی ها و نوشیدنی هایی که دارای رنگی هماهنگ باتم هستند پر کنید.

  فضای پشت میز را با تعدادی از ریسه ها، بادکنک ها، پرچم ها و گل متناسب با تم مورد نظر تزیین کنید.

  چنانچه تم مورد نظر شما یک شخصیت است نمونه ای از بنر یا استند این شخصیت را به تزئینات خود اضافه کنید.

  تم تولد | بهترین بهترین تم های تولد

  نظر خود را درج نمایید