خبرخوان

وبلاگ

تزیین تولد تم پری دریایی کوچولو
تزیین تولد تم پری دریایی کوچولو

در این مقاله می خواهیم ایده های جالبی از تم تولد دخترانه پری دریایی را با شما در میان بگذاریم. بنابراین افرادی که به دنبال ایده های جالبی برای برنامه ریزی جشن تولدی با این تم زیبا هستند می توانند در اینجا ایده های خوبی بیابند. پس با ما همراه باشید.

پری دریایی شخصیت کارتونی مورد علاقه ی خیلی از دختر خانم های جوان است. از دختر کوچولو های ۱۳ ماهه تا در سنین بالاتر. بنابراین تم تولد پری دریایی برای دختر خانم ها تمی نسبتا معروف و پر طرفدار است.

داستان پری دریایی کوچولو-

داستان پری دریایی کوچولو

در دنیای شاد و  اغفال کننده ی دیزنی، آریل، پری دریایی شگفت انگیز ۱۶ ساله در سرزمینی دور زندگی می کند. در یکی از بازدید های او از سطح زمین، که توسط پدر سخت گیرش، پادشاه تریتون، رفتن به آنجا ممنوع شده است؛ عاشق شاهزاده ای جوان می شود.

آریل زیبا تصمیم می گیرد با عشق جدیدش باشد و قرار دادی خطرناک با اورسلا جادوگر دریایی تنظیم می کند که برای سه روز تبدیل به انسان شود. اما وقتی این نقشه برای این عاشقان ستاره ای عملی می شود، پادشاه تریتون باید قربانی تصمیم دخترش شود.

ایده های تزیین تولد تم پری دریایی کوچولو

برگزاری جشن تولدی با  تم پری دریایی کوچولو نیاز به برنامه ریزی است و ایجاد حال و هوایی متناسب با این تم از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین از لحظه ی ورود، مهمانان این جشن باید قرار گرفتن در زیر دریای بی کران در قلمروی پادشاهی پری دریایی کوچولو را احساس کنند.

۱-  هماهنگی رنگ ها در تم پری دریایی کوچولو

برعکس ما، پری دریایی کوچولو ها بر روی زمین زندگی نمی کنند بلکه در قلمرویی زیر دریا زندگی را می گذرانند. بنابراین، وقتی می خواهید رنگی برای دکوراسیون این جشن یا حتی رنگ کیک، یا لباس دختر کوچولوی خود انتخاب کنید، توجه به این نکته حایز اهمیت است که کل ترکیب رنگی، برای هر چیزی در این جشن الهام گرفته از رنگ اقیانوس باشد.

در حایکه رنگ های آبی و سبز رنگ ها ی غالب دکوراسیون این جشن می باشند، شما می توانید از رنگ های روشن دیگر همچون قرمز، نارنجی و غیره هم استفاده کنید تا به فضای جشن روح و سرزندگی بخشید. همچنین همانطور که می دانید دنیای زیر دریا پر از رنگ های مختلف و خیره کننده می باشد.

هماهنگی رنگ در تم تولد پری دریایی-

۲-دکوراسیون میز و صندلی ها

لوازم تولد مختلفی مربوط به این تم  موجود می باشد و شما به راحتی می توانید از این لوازم تولد برای دکوراسیون این جشن استفاده کنید. می توانید بنری از این تم را برای پشت میز تولد سفارش دهید و روی میز را با عروسک های کوچک آریل و سباستین شناگر و فلاندر و حلقه های مروارید تزیین کنید.

همچنین عکس هایی از پری دریایی کوچولو و شخصیت های دیگر این کارتون را به همراه تکه ای از گیاهان و گل های دریایی به پشت هر یک از صندلی ها بچسبانید تا ظاهری شبیه دنیای زیر دریا پیدا کند.

۳-کارت دعوت تم پری دریایی کوچولو

این جشن تولدی با تم زیر دریایی می باشد پس با کارت دعوت تم پری دریایی  مهمانان این جشن را از تولد خود باخبر کنید و آنها را به پوشیدن لباسی متناسب با آن دعوت کنید. همچنین اگر بخواهید کارت دعوتی مهیج تر درست کنید، کارت دعوت ها را لوله کرده و درون شیشه ای کوچک که از شن، صدف یا هر چیز دریایی دیگر پر شده قرار دهید.

کارت دعوت پری دریایی

۴-خوراکی های دریایی

تنها به خاطر اینکه جشن تولدی با تم زیر دریای برنامه ریزی کرده اید، به این معنا نیست که باید ماهی و غذا های دریایی دیگر را در این جشن تولد سرو کنید.

شما می توانید همان غذا ها و خوراکی های معمول را مثل پیتزا، ساندویچ و غیره را انتخاب کنید، فقط شکلی شبیه به ماهی یا حیوانات دریایی دیگر به آنها بدهید. خوراکی ها باید متعلق به دریا باشند اما طوری باشند که با ذایقه ی اکثر مهمان کوچولو های این جشن همخوانی داشته باشند.

خوراکی های جسن دریایی-

۵- تزیین تولد با اشکال دریایی

چیز های زیادی می باشند که با دیدن آنها به یاد دریا یا اقیانوس می افتید، چیز هایی مثل صدف، ستاره های دریایی، لاک جانوران دریایی و غیره. تا آنجا که می توانید میز و قسمت های دیگر این جشن را با این موارد پر کنید تا دکوراسیونی کاملا دریایی داشته باشید.

وسایا تزیین تولد پری دریایی-

۶-مکانی سلطنتی درست کنید

پری دریای یک ماهی معمولی نیست، او یک پرنسس است و بنابراین وقتی جشن تولدی با تم تولد یک پرنسس را برنامه ریزی می کنید، باید اطمینان یابید که دکوراسیون این جشن فضایی اشرافی را به وجود آورد. از جا شمعی های زیبا و چر زرق و برق، گردنبند های بلند مروارید و چیز های زرق و برق دار استفاده کنید تا درخشش را در تمام این جشن تولد سلطنتی نشان دهد و فضای جشن را به کاخی سلطنتی در زیر دریا شبیه سازد.

۷- ظروف روی میز

دو راه برای انتخاب دارید، شما می توانید از ظروف نقره یا پر زرق و برق خود برای سرو غذا و خوراکی های این جشن استفاده کنید که در این صورت به کاخ سلطنتی مد نظر بیشتر نزدیک است، یا اگر ظروف آنچنانی ندارید یا نمی خواهید وقت خود را صرف شستن ظروف کنید، از ظروف روی میز تم پری دریایی کوچولو  (بشقاب، کارد و چنگال و غیره) را سفارش دهید.

پیش دستی و لیوان 20 تایی پری دریایی

پاپ کرن پری دریایی

۸- ساخت ستاره های دریایی کاغذی

درست کردن ستاره های دریایی کاغذی رنگی و آویزان کردن آنها از سقف، فضایی کملا دریایی و رویای به وجود می اورند. اگر کمی حوصله و خلاقیت به خرج دهید می توانید این ستاره های دریایی کاغذی را خودتان در خانه درست کنید.

۹-تهیه ی تاج و دستبند برای تمام مهمان کوچولو ها

تهیه ی تاج و دستبند برای هر یک از مهمانان این جشن، به آنها حسی شبیه به پری دریایی های کوچولو را می دهد و باعث می شود تا آنها از جشن لذت بیشتری ببرند. شما می توانید هنگام ورود هر یک از مهمانان این تاج ها را به آنها داده یا اینکه تاج ها را در قسمت هایی از فضای جشن قایم کرده و به عنوان یک سرگرمی از آنها بخواهید هر کس هر کدام را که پیدا کرد آن را بر سر خود بگذارد.

۱۰- نوشیدنی های دریایی

نوشیدنی های خنک همیشگی را در این جشن سرو نکنید. در عوض، در اینترنت سرچ کنید و به دنبال طرز تهیه ی نوشیدنی ای خنک و آبی رنگ شبیه به آب اقیانوس را بیابید. همچنین جدا از ظاهر آن، این نوشیدنی ها باید سبک و خوش طعم هم باشد.

نوشیدنی های دریایی-

۱۱- درست کردن گیفت های تولدی

با درست کردن پک هایی بارنگ های آبی و قرار دادن اسباب بازی و خوراکی های کوچک در آن مهمانان این جشن را در آخر بدرقه کنید.

۱۲-کیک تولد

کیک تولد های مختلفی با طرح  تم پری دریایی کوچولو وجود دارد. به سلیقه ی خود و متناسب با دکوراسیون این جشن کیکی زیبا سفارش دهید و یا اگر خودتان می خواهید کیک این جشن را درست کنید می توانید با تاپر ها و تهیه ی عروسک کوچک پری دریایی کیکی متناسب با این تم را درست کنید.

کیک تولد پری دریایی-

۱۳-لباس پوشیدن مطابق پری دریایی کوچولو

هر دختر خانمی عاشق عکس گرفتن به شکل یک پری دریایی می باشد. لباس ها و زیور آلاتی مربوط به پری دریایی تهیه کنید. برای این منظور می توانید از دامن های ماهی شکل با یک نیم تنه پولک دار  استفاده کنید و عکس هایی خاطره انگیز از این روز به یادگار ثبت کنید.

 

 

به کمک این ایده ها و خلاقیت خود مطمینا جشن تولدی برگزار خواهید کرد که هیچ یک از مهمانان، این جشن دریایی را فراموش نخواهند کرد.

 

جشنی زیبا با تم تولد فیل دخترانه

ترکیب رنگ تم تولد فیل دخترانه طوسی و صورتی می باشد که در کنار یکدیگر، یک ترکیب رنگ فوق العاده جذاب می باشد که با انتخاب تم تولد فیل صورتی می توانید این ترکیب رنگ زیبا را در جشن تولد کوچولوی خود داشته باشید.

این ترکیب رنگ، معمولا ترکیب رنگی دخترانه است اما با اضافه کردن الگو ها و تزییناتی به آن می تواند برای آقا پسر ها هم مناسب باشد. پس تم تولد فیل دخترانه  هم برای آقا پسر ها و هم برای دختر خانم ها مناسب می باشد. تمام لوازم تولد تم فیل صورتی را به راحتی به صورت آنلاین سفارش دهید و با ست کردن لوازم دیگر به رنگ های طوسی و صورتی یا طیف رنگی نزدیک به این رنگ ها، جشن تولدی بی نظیر برای کودک خود برگزار کنید.

ایده های برای تم تولد فیل دخترانه

بچه فیل های صورتی رنگ جذاب و دوست داشتنی آماده ی برگزاری جشن تولدی فوق العاده برای کودک شما هستند! در اینجا ایده هایی برای برگزاری این تم تولد دخترانه برای شما آورده شده است. استفاده از بادام زمینی در دکوراسیون و خوراکی های این جشن، درست کردن گوش های فیل مانند و خیلی چیز های دیگر در اینجا برای شما آورده شده است.

نقش بادام زمینی در تم تولد فیل دخترانه

پاپ کرن فیل صورتی

نقش بادام زمینی در تم تولد فیل دخترانه

همانطور که می دانید بادام زمینی یکی از خوراکی های مورد علاقه ی فیل هاست. پس تا می توانید از این خوردنی خوشمزه در تزیین دکوراسیون و میز تولد کودک خود استفاده کنید.

هم می توانید آنها را به عنوان یکی از تنقلات جشن تولد درون ظرف ریخته و در کنار خوراکی های دیگر قرار دهید و هم می توانید برای تزیین دکوراسیون از آنها استفاده کنید. مثلا تعدادی از بادام زمینی های با پوست را روی میز در بین لوازم تولد بریزید. یا درست کردن ریسه های بادام زمینی برای دیوار پشت میز تولد، یا هر ایده ی جذاب دیگری که به ذهنتان می رسد. خلاصه اینکه بادام زمینی ها را فراموش نکنید.

کیک تم تولد فیل دخترانه-

کاپ کیک های فیل-

کیک تم تولد فیل دخترانه

یک کیک زیبای طوسی و صورتی با طرح یا عروسک فیل کوچولو بر روی آن سفارش دهید. سعی کنید تمام دسر ها و شیرینی های دیگر این جشن هم با رنگ و طرح این تم تناسب داشته باشند. مثلا با استفاده از قالب های شیرینی فیل شکل شیرینی های فیلی درست کنید و به سلیقه ی خود روی آنها را متناسب با رنگ این تم تزیین کنید.

گیفت های تولد فیلی

با سفارش گیفت های تولد تم فیل صورتی یا با تهیه ی ساک هایی و چسباندن استیکر فیل صورتی بر روی آنها، مطابق شکل و پر کردن انها با هر نوع اسباب بازی یا خوراکی های کوچک مطابق سلیقه ی خود، جشن تولدی به یاد ماندنی تر برای مهمانان این جشن به وجود آورید.

بادکنک هلیومی صورتی خال سفید
بادکنک هلیومی صورتی خال سفید
بادکنک هلیومی آبنباتی صورتی
بادکنک هلیومی آبنباتی صورتی

بادکنک ارایی فیل صورتی

رنگ زمینه ی این تم صورتی و طوسی است. پس با تهیه ی بادکنک های صورتی، طوسی یا نقره ای، سفید، یا حتی مشکی و سرخابی مطابق دکوراسیون خود فضایی خاص و زیبا تر به وجود آورید.

لباس تم فیلی

با تهیه ی لباسی مناسب این تم و درست کردن این تل های گوش فیلی درست شده با پشم شیشه و یک تل ساده ی پلاستیکی دختر کوچولوی خود را به یک فیل کوچولوی دوست داشتنی تبدیل کنید.

۱۵ نکته برای برگزاری جشن تولد با قیمت مناسب

اگر مایلید برای کودکتان جشنی بر پا کنید که هم کم هزینه باشد وهم در یادها ماندگار شود ؟

ما راه آن ها را در مقاله زیر به شما میگوئیم :

 

۱۵ نکته برای برگزاری جشن تولد با قیمت مناسب

۱-زمان بندی همه چیز است ؛

زمان جشن تولد را در ساعتی بین ۱۴ تا ۱۷ قرار دهید،

جشنهای بعد از ناهار بهترین زمان هستند که میهمانان انتظار شام را نخواهند داشت.

۲-برای برنامه ریزی جشن وقت کافی منظور کنید ؛

تامین لوازم و مواد جشن را زودتر شروع کنید تا امکان مقایسه قیمت کالاها را درفروشگاههای مختلف داشته باشید.

وازهزینه های گزاف برای خرید کالای گران لحظه آخری پرهیز کنید .

۳-اینترنتی عمل کنید ،

در یک نظر سنجی از حدود ۱۵۰۰ نفر از والدین ۷۳ درصد آنها گفته اند که دیگرازدعوتنامه کاغذی برای کودکانشان استفاده نخواهند کرد .

برای فرزندانتان دعوتنامه رایگان اینترنتی بفرستید تا مخارج شما کاهش چشمگیری یابد.

۴-جشنها را ترجیها یکی کنید ،

اگر تاریخ جشن تولد فرزندتان با تاریخ جشن تولد فرزند دوستتان نزدیک بهم است آن دو جشن را باهم برگزارکنید.

بدین صورت هزینه و مسئولیت نگهداری کودکان نصف شود ، یادتان باشد برای هر کودک یک کیک تولد جداگانه لازم است .

۵-از امکانات خود استفاده بهینه ببرید ،

برای سرگرمی بیشتر از ارتباطات شخصی و ظرفیتهای اطرافیان خود استفاده کنید ،

مثلا خانواده ای از دوست پلیس خود در جشن دعوت کردند تا برای جذابیت بیشتر با لباس فرم کامل خود حضور یابد و از این قبیل ، همچنین باشگاههای ورزشی و بازی

محله ممکن است مبلغ کمتری از باشگاههای تجاری برای جشن از شما دریافت کنند .

15 نکته برای برگزاری جشن تولد با قیمت مناسب
15 نکته برای برگزاری جشن تولد با قیمت مناسب

۶-کنار گذاشتن ،

اگر فرزندان خیلی کوچک هستند انجام جشن تولد عادی را کنار بگذارید و درعوض میتوانید آنها را پیک نیک ببرید .

۷-از هدایای ارزان و هدفمند استفاده کنید ،

از این طریق از پرداخت هزینه های زیاد برای خرید یا اجاره وسایل سرگرمی اجتناب میکنید.

مثلا میتوانید از کیف خرید یا چتر ساخت خودتان استفاده کنید تا جشنی با قیمت مناسب و بیادماندنی داشته باشید .

 

۱۵ نکته برای برگزاری جشن تولد با قیمت مناسب

۸- از فروشگاه اینترنتی لوازم تولد خرید کنید

اگر اینترنتی خرید کنید شاید ارزانتر نخرید اما لااقل از خرید کالاهای غیر ضروری که در فروشگاهها معمولا بصورت باهم و اجباری بفروش میرسند راحت میشوید .

۹- کیک تولد را خودتان بپزید ،

اگر کیک را خودتان بپزید از مواد سالمتر و نمک وشکر کمتر استفاده میکنید و قیمت آنهم مناسبتر میشود .

۱۰-مواد ساده را اگر تزئین کنید شیکتر بنظر میایند و در ضمن در هزینه تمام شده موثر است

از یک دستگاه سوراخ کن استفاده کنید و لبه های بیرونی بشقابها و دستمالهای کاغذی را با نقشهای زیبا سوراخ بزنید و برچسبهای تزئینی را بر روی بادکنکهای ساده و بدون نقش بچسبانید تا زیبا تر‌‌‌‌‌‌ بنظر برسند .با خرید اجناس کلیدی دکور جشن را بسازید مثل بادکنک فویلی .

۱۱-اجاره مکان های مناسب و ارزان

اگر نمیتوانید جشن را در منزل برگزار کنید ممکن است اماکنی اجاره ای یافت شوند که هزینه آتها حتی ارزانتر از منزل خودتان بشود .

15 نکته برای برگزاری جشن تولد با قیمت مناسب
15 نکته برای برگزاری جشن تولد با قیمت مناسب

۱۲-هدایای ماندگار

هدیه ای به میهمانان بدهید که خوردنی نباشد و اسباب بازی هائی زیبا و ماندگار با قیمت مناسب باشند . بسته هدیه شما مختصر و مفید با هدیه ای بیاد ماندنی و در عین حال ارزان باشد .

۱۵ نکته برای برگزاری جشن تولد با قیمت مناسب 

۱۳-از قدرت تخیل کودکان استفاده کنید ،

شاید یکی از جالبترین بازیهای جشن میتواند استفاده از سنگهای نقاشی شده با رنگ طلائی باشد که شما آنها را مخفی میکنید و کودکان آنها را خودشان پیدا میکنند .

۱۴-فعالیتهای بدون هزینه را چاشنی کار کنید ،

بجای اجاره وسایل سرگرمی میتوان از بازیهای سنتی استفاده کنید ؛ حرکت-ایست ، بادکنک را بالا نگهدار ، لال بازی ، صندلی موسیقی ، سیب زمینی داغ ، مسابقه سرعت سه پائی ، اردک اردک-غاز ، دکمه دکمه کی دکمه را پیدا میکنه ؟ ، سایمون میگه ..

۱۵-استفاده از کتابخانه ،

فعالیت رایگانی دیگر یا قرض گرفتن کتاب ، ویدئو ، دی وی دی ، از کتابخانه که با دکور جشن شما هم هماهنگ باشد .

قصه گوئی برای آرام نگهداشتن کودکان پیش دبستانی خصوصا بعد از یک بازی و فعالیت بدنی پر تحرک .

۵ ترفند برای ماندگاری بیش تر بادکنک هلیومی
5 ترفند برای ماندگاری بیش تر بادکنک هلیومی

۵ ترفند برای ماندگاری بیش تر بادکنک هلیومی

بادکنک هلیومی جزئی از لوازم تولد و لوازم جشن می باشد که جایگاه ویژه ای در قلب ما به عنوان نماد شادی و سرگرمی دارد. بادکنک هلیومی بیش تر در برگزاری جشن تولد، بادکنک آرایی سقف، بادکنک آرایی عروسی، بادکنک آرایی تم، سالگرد ازدواج، افتتاحیه مغازه، تم تولد و تدارک جشن تولد استفاده می شود. اگر شما دوست دارید بادکنک هلیومی شما بیش تر در هوا شناور بماند و ماندگاری بیش تری داشته باشد. اگر چه تمام بادکنک های هلیومی نهایتا خالی می شوند و به زمین می افتند، شما میتوانید دوام بادکنک را  به وسیله چند ترفند زیر بیش تر کنید.

 

بادکنک تم تولد صورتی
بادکنک تم تولد صورتی

 

ماندگاری بادکنک هلیومی لاتکس

این بادکنک ها وقتی با گاز هلیوم پر می شوند، فوق العاده به نظر می آیند. البته برای استفاده از آنها در جشن های خود لازم است با ایده ای مناسب آنها را به زیبایی تزیین کنید. از آنجایی که بادکنک های لاتکس منافذ اش زیاد است، از لحظه ای که آن را با گاز پر می کنید شروع به نشت کردن می کند.

بادکنک آبنباتی مارپیچ سبز
بادکنک آبنباتی مارپیچ سبز

ماندگاری بادکنک هلیومی فویلی

بادکنک های فویلی وقتی با گاز هلیوم پر می شوند مدت زمان زیادی برای شما می مانند و روز ها و بعضی مواقع هفته ها روی هوا شناور هستند. بنابراین می توانید یک روز قبل از مهمانی یا در ابتدای تدارکات مهمانی خود این بادکنک ها را پر کنید. این به این دلیل است که موادی که در ساخت این بادکنک ها به کار برده شده است اجازه نمی دهد گاز هلیوم به سرعت بادکنک های لاتکس، از آن خارج شوند. مدت زمان بالا ماندن این بادکنک ها، بسته به اندازه و شکل آن، متفاوت است. اما متداول ترین نوع بادکنک فویلی به قطر ۱۸ اینچ، حدودا ۳ تا ۵ روز مثل روز اول باقی می ماند! بادکنک ها با اشکال جذاب تر، معمولا در سایز بزرگتری هستند و می توان آنها را با هلیوم بیشتری پر کرد که هفته ها و برخی مواقع حتی ماه ها، در هوا می مانند، هر چند کمی از ارتفاع آنها کم می شود.

5 ترفند برای ماندگاری بیش تر بادکنک هلیومی
5 ترفند برای ماندگاری بیش تر بادکنک هلیومی

۵ ترفند برای ماندگاری بیش تر بادکنک هلیومی

۱-دور نگه داشتن از حیوانات خانگی:

اگر شما با حیوانات خانگی زندگی می کنید، بادکنک هلیومی خود را در مکانی دور از دسترس حیوانات قرار دهید. حیوانات بادکنک را به شکل وسایل بازی می بینند و به سمت آن ها می روند.زمانی که گربه شما بازیگوشی می کند، بادکنک به همراه نخش را مانند توپ می بیند و با آن بازی می کند و باعث ترکیدن بادکنک می شود.

5 ترفند برای ماندگاری بیش تر بادکنک هلیومی
5 ترفند برای ماندگاری بیش تر بادکنک هلیومی

۲- دور نگه داشتن از نور خورشید و گرما:

بادکنک خود را به دور از نور خورشید و در محیطی خنک نگه دارید. با این کار می تواند تاثیر بسزایی بر دوام بادکنک داشته باشید. برای بادکنک های فویلی سعی کنید آنها را در محیطی با دمای ثابت نگه دارید.

۳-نگهداری هوشمندانه:

زمانی که شما مهمانی و جشن های پشت سر هم دارید و میخواهید بادکنک هلیومی کیفیت خود را حفظ کند و دوباره مورد استفاده قرار بگیرد، میتوانید آن را در پلاستیک و یا پاکت های مخصوص بگذارید، به شرطی که اینقدر تنگ نباشند که به بادکنک فشار بیاورند.

5 ترفند برای ماندگاری بیش تر بادکنک هلیومی
5 ترفند برای ماندگاری بیش تر بادکنک هلیومی

۴-استفاده از مایع hi- float:

اگر بادکنک های لاتکس سفارش داده باشید، قبل از اینکه آن ها را با گاز هلیوم پر کنید می توانید از مایع hi-float  که غیر سمی و بدون خطر است در بادکنک لاتکس خشک ریخته و پس از کمی ماساژ آن را باد کنید. این کار موجب می شود عمر بادکنک هلیومی شما تا ۲۵ برابر افزایش پیدا کند. توصیه می شود بادکنک را تا اخرین حد ممکن باد نکنید و همیشه تا اندازه متوسطی به باد کردن ادامه دهید.

۵-حساسیت دمایی:

اگر جشنی و یا مهمانی شما خارج از ساختمان باشد بادکنک ها نسبت به قرار گرفتن در محیط  زودتر گاز خود را از دست می دهند.

 

در آخر میتوان گفت که جنس بادکنک ها میتواند تاثیر بسیار زیادی در ماندگاری گاز هلیومی در آن ها داشته باشد. با توجه به اینکه گاز هلیوم از محفظه های ریز بادکنک خارج می شود پس جنس بادکنک ها تاثیر زیادی بر خروج گاز هلیوم دارد.با توجه به اینکه بادکنک های چینی جنس خوب نیز در بازار موجود است ولی پیشنهاد ما به شما خرید بادکنک هلیومی مکزیکی و تایلندی است.

تم تولد شنل ؛ تم تولد شیک بزرگسالان
یکی از بهترین و شیک ترین تم های تولد بزرگسال، تم تولد شنل است که می تواند هم برای خانم ها و هم برای آقایان مناسب باشد و کاملا امروزی به نظر می رسد.

تولد گرفتن سن و سال نمی شناسد، چرا که کافی است نگاهی به اطراف خود بیندازید و ببینید همه افراد از همه سن و سال، از برگزاری و شرکت در جشن تولد استقبال می کنند. امروز دیگر آن شکوه و جلال تولد گرفتن تنها مختص کودکان نیست و تم های مختلفی برای جشن تولد بزرگسالان و تبریک تولد آن ها طراحی شده اند. یکی از این تم های فوق العاده که طرفداران زیادی دارد، تم تولد شنل است. با ما همراه باشید تا با این تم تولد بزرگسالان آشنا شوید.

اجرای تم تولد شنل

تم های تولد این امکان را برای افراد ایجاد می کنند که آن ها بتوانند طرحی را در چیدمان و آماده کردن فضا برای تولد، انتخاب کرده و مطابق با آن پیش بروند.

اگر در شرف برگزاری یک تولد فوق العاده برای یک فرد بزرگسال هستید، می‌توانید از تم های تولد زیبا و جذابی که برای این رده سنی طراحی شده اند، استفاده کنید. یکی از تم های تولدی که نزد بزرگسالان محبوبیت زیادی دارد، تم تولد شنل است. مانند سایر تم های تولد، شما برای برگزاری تولد این تم، بهتر است این موارد را رعایت کنید:

ریسه های تم تولد شنل

همان طور که می دانید، ریسه ها نقش بسیار مهمی در زیباسازی فضا در جشن تولد بازی می کنند. لذا بهتر است نقش آن ها را جدی بگیرید و حتما برای اجرای تم از ریسه ها استفاده کنید. حال اگر قصد اجرای تم تولد شنل را دارید، حتما ریسه هایی با طرح شنل انتخاب کنید. نگران نباشید شما به راحتی می توانید با یک جست و جوی ساده، ریسه هایی با این طرح را بیابید. در غیر این صورت می توانید ریسه هایی را برگزینید که رنگ آن ها با تم همخوانی داشته باشد که در این حالت باید ریسه های سفید و مشکی را برگزینید.

 

بادکنک های شنل

یکی دیگر از موارد مهمی که در زیباسازی فضا برای برگزاری جشن تولد بایدرعایت کنید، انتخاب و استفاده از بادکنک است. بادکنک ها، می توانند به راحتی فضا را پر کنند و چیدمانی زیبا ایجاد کنند. برای اجرای تم تولد شنل، به سراغ بادکنک های سفید و مشکی با طرح چاپی از این لوگو و برند بروید. اگر بادکنک هایی با این طرح نیافتید، می توانید به همان بادکنک های ساده سفید و مشکی بسنده کنید.

 

 

کیک تولد با طرح شنل

اگر می خواهید تولدی باشکوه با این تم برگزار کنید، حتما به یک شیرینی فروشی و کیک پزی خوب بروید و از آن ها بخواهید تا کیکی با طرح شنل برای شما تهیه کنند. بدون تردید یک کیک پز خوب، قالب های مخصوص به تهیه این طرح را دارند، اگر نه می توانید از آن ها درخواست کنید تا طرح شنل را روی کیک شما چاپ کنند.

ظرف و لیوان با طرح شنل

یکی دیگر از مواردی که در اجرای تم تولد شنل بهتر است مد نظر قرار دهید، انتخاب ظرف و لیوان هایی با طرح شنل است. از آن جایی که این ظرف و لیوان ها روی میز پذیرایی قرار می گیرند و شما قرار است با آن ها از مهمانان خود پذیرایی کنید، بهتر است حتما ظرف ها و لیوان هایی را انتخاب کنید که طرحی از این لوگو دارند.

 

انتخاب لباس

برای اجرای بدون نقص این تم، ما به شما پیشنهاد می کنیم که لباس خود را نیز هماهنگ با این تم انتخاب نمایید. به این منظور بهتر است حتما لباس شما سفید و مشکی باشد. اگر طرح چاپی از شنل هم روی لباس شما نباشد، اهمیتی ندارد. آنچه که مهم است، رنگ سفید و مشکی است تا درست همسو با تم تولد شنل باشد.

چند نکته در ارتباط با تم تولد شنل

تورها و پارچه ها

برای اجرای این تم، شما می توانید از تورها و پارچه ها نیز استفاده نمایید. بدون تردید پارچه ها و تورها در این تم می توانند بسیار خوب عمل کنند. اما توجه داشته باشید که پارچه ها و تورهایی که انتخاب می کنید، می بایست هم راستا با تم باشد؛ یعنی به رنگ سفید و مشکی.

نورپردازی

در هر تولدی با هر تمی، نورپردازی بسیار مهم است. از آن جایی که نورپردازی ارتباطی به تم اجرایی در تولد ندارد، بهتر است نورپردازی را انتخاب نمایید که ملایم و جذاب باشد. البته بهتر است به سبک مهمانانی که دعوت می کنید نیز توجه نمایید. اگر مهمانان شما اغلب جوان هستند، نورپردازی ملایم گزینه ای مناسب است، در غیر این صورت بهتر است کمی نورپردازی شما روشن تر باشد.

 

همان طور که گفته شد، تم های تولد بزرگسالان مانند تم های تولد کودکان، متعدد است و شما انتخاب های مختلفی پیش روی خود خواهید داشت. اما اگر می خواهید یک تم تولد جذاب را برگزینید، پیشنهاد ما به شما، انتخاب تم تولد شنل است چرا که این تم نزد بسیاری از افراد محبوبیت دارد و می تواند فضایی بسیار زیبا و جذاب با رنگ های سفید و سیاه ایجاد نماید.

تزیین میز تولد پسرانه را چطور به بهترین شکل انجام دهیم؟

تزیین میز تولد پسرانه یکی از مراحلی است که برای آماده سازی فضای منزل جهت برگزاری جشن تولد، انجام می دهیم. اگر چه اضافه کردن تم تولد پسرانه یا نصب چراغ های ریسه ای و مانند آن ها، طی چند سال گذشته به جشن تولدهای ما اضافه شده است، اما تزیین میز تولد از دهه ها پیش رسم بود و همیشه یک حداقل دکوراسیون و زیباسازی را برای تزیین تولد روی میز انجام می دادیم. این درست مانند بادکنک آرایی است که در گذشته نیز به شکلی متفاوت از امروز رواج داشته و حتما در برگزاری جشن تولدهای کودکان، از چند بادکنک استفاده می کردیم.

اما به یقین، شکل تزیین میز تولد پسرانه در جشن تولدهای امروزی، تفاوت هایی با شکل تزیینی که در گذشته روی میز تولد انجام می گرفت دارد و به مراتب پیشرفته تر و تاثیرگذارتر شده است. اگر شما نیز مایل به دوره کردن تزییناتی که برای یک میز تولد پسرانه به کار می گیریم، هستید؛ در ادامه با ما همراه باشید.

 

تزیین میز تولد پسرانه

حذف رومیزی

پیش از هر چیزی بهتر است رومیزی را حذف کنید تا نمای بهتری از میز تولد به چشم آید. در نظر داشته باشید که پهن کردن یک رومیزی، به ویژه رومیزی طرح دار باعث می شود که هر آن چیزی که روی میز یا اطراف آن قرار می دهید، کمتر به چشم آمده و اختلاط طرح ها با یکدیگر، باعث کم جلوه شدن آن ها خواهد شد.  در صورتی هم که به هر دلیلی اصرار به پهن کردن رومیزی دارید، حتما از رومیزی تک رنگ و ساده استفاده کنید. به طور نمونه پهن کردن یک رومیزی نقره ای رنگ ساده خالی از اشکال خواهد بود.

 

 

استفاده از چراغ های ریسه ای

چراغ های ریسه ای نیز نقش پررنگی در زیباسازی فضای تولد یا هر جشن دیگری دارد. به همین تناسب بهتر است برای تزیین میز تولد نیز از چراغ های ریسه ای بهره برده و جذابیت فوق العاده ای به این شکل به وجود بیاورید. این چراغ های ریسه ای می توانند در هر جایی از فضای تولد قرار گرفته و ضمن پخش نور، باعث هیجان انگیزتر دیده شدن فضا گردند.
بهترین محل برای استفاده کردن از چراغ های ریسه ای، دور تا دور محیط میز است و می توانید کمی از آن ها را نیز روی سطح میز پخش کرده و به این شکل نورپردازی زیبایی به وجود آورید.

 

 

استفاده از تم تولد

اما در نظر داشته باشید که تم تولد نیز باید پای خود را به تزیین میز باز کند. شما ممکن است در هر جایی از فضای جشن تولد از تم استفاده کرده باشید، به همین ترتیب در مورد میز نیز از آن غافل نشوید. تکه هایی از تزیینات تم تولد که قابل نصب در میز جشن هستند را در این بخش مورد استفاده قرار دهید. حتی می توانید از گیفت های گلدانی کوچک یا استندهایی با سایز متناسب روی میز تولد استفاده کرده و به این شکل همگونی مناسبی میان میز و فضای جشن، ایجاد کنید.

به کار بردن فیگورهای متناسب با تم

در صورتی که تم تولد انتخابی شما، مربوط به یک شخصیت کارتونی است، جای دارد که از فیگور همان شخصیت برای تزیین میز تولد بهره مند شوید. به طور نمونه اگر تم تولد بن تن، بتمن یا مرد عنکبوتی را انتخاب کرده اید، به همان تناسب، فیگور بتمن یا مرد عنکبوتی را روی میز تولد قرار دهید. این می تواند ضمن زیبا ساختن میز جشن تولد، برای بچه ها نیز فوق العاده هیجان انگیز بوده و آن هارا به وجد بیاورد.

 

 

شمع آرایی

معمولا در جشن تولد بچه ها، از شمع آرایی دوری می کنیم، زیرا رفتارهای کودکان می تواند در کنار قرار دادن شمع، خطرآفرین باشد. اما با این همه در صورتی که میز تولد شما دارای ارتفاع قابل قبولی بوده و از محل رقص و اجتماع کودکان فاصله دارد، می توانید از مقدار محدودی شمع آرایی نیز روی آن بهره مند شوید. شمع ها را بیشتر در مرکز میز قرار داده و از جایگذاری آن ها در لبه های میز پرهیز کنید تا دسترسی کودکان به شمع ها کمتر باشد.

گل آرایی

برای گل آرایی فضای کاملا مناسبی دارید و می توانید جای خالی شمع آرایی را با استفاده از گل های طبیعی و مصنوعی مختلف، پر کنید. دقت داشته باشید که در انتخاب رنگ گل ها، به رنگ آمیزی تم تولد انتخابی خود نیز توجه داشته و در همان تناسب به گل آرایی بپردازید. این گل آرایی می تواند به صورت متمرکز روی میز یا به صورت ردیف های گل در اطراف میز و آویزان شده از آن باشد.

 

 

اضافه کردن کاپ کیک، ظرف پاپ کورن و میوه

در نهایت ظرف هایی از کاپ کیک، پاپ کورن و میوه یا هر خوردنی دیگری را روی میز قرار داده و به آن رنگ و لعاب ببخشید. چیدمان این خوراکی ها نیز اهمیت زیادی دارد و توصیه می کنیم که نهایت سلیقه و دقت را در تزیین آن ها به خرج دهید.

 

معرفی ۱۰ تم تولد پسرانه

انواع تم تولد پسرانه

۱. تم تولد پوکویو

تم تولد پوکویو از تم های تولد پسرانه فوق العاده جذابی است که می تواند مراسم تولد کودک یا نوجوان شما را به طرزی اعجاب انگیز پر از هیجان و شور نماید. این تم تولد با رنگ های آبی و سفید ترکیب شده است و می توانید از رنگ های نارنجی و زرد و سبز نیز به عنوان دوستان پوکویو استفاده نمایید.

 

2. تم تولد بتمن

اکثر پسرها به شخصیت کارتونی و قهرمانی بتمن علاقه مند هستند. دنیای بسیاری از کودکان و 

 

نوجوانان با روح قهرمانی بتمن و ماجراهای هیجان انگیز وی، درآمیخته است. با این حساب تم تولد بتمن می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای جلوه بخشیدن به مراسم جشن تولد باشد و کودک یا نوجوان شما را به بهترین شکلی به وجد بیاورد. به علاوه سایر کودکان یا نوجوانان حاضر در میهمانی نیز از دیدن چنین فضایی، فوق العاده شاد خواهند شد. شما می توانید از لباس بتمن نیز برای کودک خود استفاده کرده و او را به قهرمان بهترین شب زندگی اش تبدیل سازید.

 

 

3. تم تولد مینیون

مینیون ها از شخصیت های محبوب هر دو گروه جنسی دختران و پسران هستند. ظاهر بامزه و حرکات جذاب آن ها، باعث شده است که این موجودات عجیب و خاص برای کودکان و حتی نوجوانان دوست داشتنی باشند. از این رو تم تولد مینیون می تواند کودک شما را فوق العاده هیجان زده ساخته و او را برای یک جشن تولد رویایی آماده سازد.

۴. تم تولد پسرانه سگ های نگهبان

سگ های نگهبان یعنی مارشال، اسکای، چیس، رابر، راکی، زوما و اورست برای تکمیل ساختن رویای کودکی؛ عالی هستند. این هاپوهای قهرمان، بارها و بارها در عملیات نجات مختلف شرکت داشته و قهرمان دنیای کودکان شده اند. با استفاده از تم تولد سگ های نگهبان و به علاوه به کار بردن استندهای این شخصیت های کارتونی قهرمان، به مراسم جشن تولد کودک یا نوجوان خود، شرایط بسیار جذابی خواهید بخشید.

 

 

 

5. تم تولد ماشین ها

در این تم تولد، رنگ قرمز ماشین ها می تواند فضای جشن را رنگ بسیار شادی بخشیده و به جلوه گری بیشتر مراسم کمک کند. رنگ قرمز این تم باعث می شود که درخشش تزئینات به مراتب بالاتر رفته و کودکان به هیجان بیایند. علاقه به ماشین و دنیای ماشین ها از کودکی با پسرها همراه بوده و این تم تولدی است که اکثر پسرها از دیدنش شاد خواهند شد.

۶. تم تولد پسرانه باب اسفنجی

 

تم تولد باب اسفنجی از تم های تولد پسرانه، بسیار شاد است که با رنگ زرد خود، تزئیناتی شاد و پر زرق و برق به وجود می آورد. باب اسفنجی آشنای تمام کودکان و نوجوانان است و می تواند همه کودکان حاضر در مراسم جشن تولد را به صورت یکپارچه به شادی آورد. رنگ های شاداب و زنده این تم تولد، با اکثر دکوراسیون های داخلی سالن ها، در تطابق ظاهر می شود.
لازم به ذکر است که این تم تولد را می توان هم برای پسرها و هم برای دخترها به کار برد و از این لحاظ در هر دو گروه جای می گیرد.

 

7. تم تولد کراسل آبی

تم تولد کراسل صورتی را به عنوان یک تم تولد دخترانه، معرفی کردیم و تم تولد کراسل آبی برای پسرها مناسب است. رنگ آبی و طلایی این تم، برای برگزاری یک جشن رویایی و پر از شادی، عالی به نظر می رسد. از این تم بیشتر برای برگزاری جشن تولد کودکان زیر ۴ سال استفاده می شود و حتی برای مراسم تولد یک سالگی کودکان پسر نیز عالی خواهد بود. در صورتی که دختر شما به رنگ آبی علاقه مند باشد، می توانید از این تم تولد استفاده نمایید.

 

8. تم تولد پسرانه بن تن

 

بن تن و تم سبز رنگ آن، برای تمام پسرک های کودک و نوجوان، انتخابی ایده آل است. بچه ها عاشق شخصیت بن تن هستند و با ماجراهای آن بارها هیجان های کودکی را تجربه کرده اند. در مورد بن تن نیز مانند بتمن می توانید از لباس ست آن استفاده کرده و هماهنگی و جذابیت بیشتری به وجود آورید.

 

9. تم تولد بچه رئیس

بچه رئیس و کارتون سرگرم کننده و شاد آن را اگر دیده باشید، حتما این تم تولد را فوق العاده خواهید یافت. این تم برای کودکان در هر سنی مناسب بوده و اگر کودک شما با کارتون و شخصیت کارتونی آن نیز آشنایی داشته باشد، ارتباط بیشتری با این تم تولد برقرار خواهد کرد.

 

10. تم تولد مرد عنکبوتی

تم تولد مرد عنکبوتی با رنگ های قرمز و سرمه ای در هم آمیخته شده است و باعث می شود که تمامی کودکان حاضر در جشن تولد، تپش های پرهیجان تری از ریتم جشن را احساس کنند. این شخصیت کارتونی قهرمان و جسور، با روحیات پسرها تطابق زیادی دارد و می تواند حس هیجان مورد انتظار کودک شما را به خوبی برآورده سازد.

 

نکات مهم تزیین تولد دخترانه که باید بدانید

جشن تولد یک معنا و مفهوم بیشتر ندارد و آن هم‌چیزی نیست جز شادمانی بی حد و حصر از به دنیا امدن کسی که دوستش داریم و تبریک تولد به او! درست به همین دلیل است که افراد سعی می کنند این روز را به بهترین شکل ممکن جشن بگیرند تا به خود و صاحب تولد یادآور شوند که وجود او در این دنیا و در کنار آن ها بسیار ارزشمند است. به این منظور از روش های مختلفی برای تزیین و زیباسازی فضا استفاده خواهد شد که البته این تزیینات برای تولد دختر و پسر با یکدیگر متفاوت خواهد بود. از این رو ما قصد داریم در این مطلب شما را با نکات مهم تزیین تولد دخترانه آشنا نماییم. با ما همراه شوید.

 

نکات مهم تزیین تولد دخترانه

همان طور که گفته شد، تزیینات تولد برای دختران و پسران متفاوت است و شما می توانید از تم های مختلفی جهت تزیین خانه برای تولد استفاده نمایید. اگر قصد برگزاری تولد برای یک دختر خانم را دارید، بهتر است به این‌ نکات در تزئین تولد دخترانه توجه نمایید:

تزیین تولد دخترانه

سن

یکی از اولین مواردی که در تزیین تولد دخترانه باید به آن توجه نمایید، سن صاحب تولد است، چرا که تم های مختلفی وجود دارند که هر کدام متناسب با یک سن و سال است. اگر سن صاحب تولد کم است تم های کارتونی بیشتر پاسخگو خواهد بود و از سوی دیگر می توانید برای دختران بزرگ تر، از تم های خانمانه تری استفاده نمایید.

 

رنگ

انتخاب رنگ در تزیین تولد دخترانه بسیار مهم است. چه بخواهید و چه نخواهید، برخی از رنگ ها را می توانیم خاص دختر خانم ها بدانیم. مثلا اگر می خواهید یک فضای رویایی بسیار زیبا ایجاد نمایید، می توانید از رنگ های صورتی، گلبهی، یاسی و بنفش با ترکیب رنگ نقره ای و سفید استفاده نمایید. البته رنگ های دیگری هم وجود دارند که می توانید از آن ها بهره بگیرید، اما بدون تردید این رنگ ها انتخاب های بهتری هستند. البته به شما پیشنهاد می کنیم حتما سلیقه صاحب تولد را نیز در انتخاب رنگ در تم تولد در نظر بگیرید.
علاوه بر موارد فوق، اکنون لازم است تا با مواردی که در برگزاری جشن تولد نقش بسیار مهمی ایفا می کنند، آشنا شوید:

ریسه ها

یکی از مهم ترین مواردی که در برگزاری جشن ها و در تزیین تولد دخترانه باید به آن توجه کنید، ریسه ها هستند. ریسه ها که در انواع و اقسام مختلفی تولید می شوند، می توانند به خوبی و به زیباترین شکل ممکن به تزئین فضا کمک کنند. ریسه های براق، ریسه های کاغذی، ریسه های بلند و کوتاه و سایر ریسه ها، هر یک می توانند در کنار تم های تولد، چون تم تولد ماشا و … در قسمتی از فضا قرار گیرند و جلوه ای ویژه به اتاق ببخشند. به شما پیشنهاد می کنیم تحت هیچ شرایطی، استفاده از این ریسه ها را از یاد نبرید.

 

بادکنک ها

بادکنک ها، برای زیباسازی فضا اهمیت بسیاری دارند. چرا که اولا در رنگ های مختلفی تولید می شوند و دست شما را برای انتخاب باز می گذارند، دوما اینکه می توانند به شکل های مختلفی در جای جای فضای مد نظر شما قرار گیرند و جلوه جشن تولد را به بی نظیرترین شکل ممکن نمایش دهند. البته اگر از بادکنک های هلیومی که به سقف می چسبند استفاده کنید، می توانید تزئین تولد دخترانه را بهتر صورت دهید.

 

انتخاب ظرف های پذیرایی

مورد دیگری که در برگزاری جشن های تولد، چه دخترانه و چه پسرانه باید مد نظر قرار دهید، انتخاب ظرف های پذیرایی است. توجه داشته باشید که این ظرف ها اغلب روی میز قرار می گیرند، لذا در چیدمان فضا و زیباسازی آن بسیار تاثیرگذار خواهند بود. پس بهتر است این ظرف ها را درست متناسب با تم انتخابی خود برای جشن تولد برگزینید تا ضمن پذیرایی از مهمانان، جلوه فضای تولد را به خوبی حفظ نمایید.

 

نورپردازی

نورپردازی در جشن ها بسیار مهم هستند. شما برای برگزاری جشن های تولد انتخاب های جذابی پیش روی خود دارید و آن ها استفاده از ریسه های نوری، گوی های پخش نور و از این دست موارد است که می توانید در قسمت های مختلف فضای برگزاری جشن قرار داده و یک نورپردازی حرفه ای را خلق کنید.

 

چیدمان میز پذیرایی

میز پذیرایی اغلب در گوشه ای از فضای جشن قرار می گیرد و روی آن خوراکی های مختلف، نوشیدنی های رنگی و البته ظرف های پذیرایی قرار می گیرد. برای آنکه نظم فضا حفظ شود، حتما به شیوه ای که این اقلام را کنار هم میچینید، توجه داشته باشید. ضمنا، بهره گیری از میوه آرایی و گل آرایی روی این میز می تواند به تزئین تولد دخترانه کمک شایانی نماید.

 

همان طور که گفته شد، برای تزئین تولد دخترانه، شما می توانید همان راه هایی را پیش بگیرید که برای برگزاری هر جشن تولدی انتخاب می کنید. اما آنچه که مهم است، انتخاب رنگ و تم متناسب با دختر خانم ها است؛ هرچه لطافت تم انتخابی بیشتر باشد، فضای دخترانه تری را ایجاد خواهید نمود.

آموزش بادکنک آرایی آویز قلب بادکنکی با بادکنک دمدار

 

 

 

 


وسایل مورد نیاز:

بادکنک دمدار صورتی: 28 عدد

بادکنک دمدارقرمز: 36 عدد

بادکنک دمدار بنفش: 15 عدد

بادکنک لاتکس بنفش کوچک: 78 عدد (39 زوج)

 

روش کار:

برای این مدل بادکنک آرایی به شکل قلب در ابتدا لازم است زنجیره هایی از بادکنک های لینک متصل به هم آماده کنید, اگر از بادکنک 6 اینچی استفاده می کنید پیشنهاد می کنیم با 1 اینچ فاصله بین بادکنک های صورتی و قرمز بادکنک های حدود 3.5 و 4.5 اینچ پر شود, اگر از بادکنک های 12 اینچی استفاده می کنید بهتر است فاصله بین بادکنک ها 2 اینج باشد, و بادکنک ها را بین 7 و 8 اینچ پر کنید یا در صورتی که بخواهید آویزتان بزرگتر باشد از سایزهای بزرگتر استفاده کنید.

زنجیره شماره یک:  

شامل 10 بادکنک, دو بادکنک صورتی در ابتدا و انتهای زنجیره

زنجیره شماره دو:

شامل 5 بادکنک, دو بادکنک صورتی در ابتدا و انتهای زنجیره

زنجیره شماره سه:

شامل 4 بادکنک, دو بادکنک صورتی در ابتدا و انتهای زنجیره

زنجیره شماره چهار:

شامل 2 دو بادکنک صورتی

زنجیره شماره پنج:

شامل 15 بادکنک بنفش

 

از زنجیره شماره 5 یک عدد, از زنجیره شماره 1 دو عدد و از زنجیره های شماره 2, 3 و 4 هر کدام 4 عدد آماده کنید.

 ابتدا زنجیره های 4 و3 را بهم متصل کرده و سپس زنجیره دو را به آن اضافه می کنیم این کار را برای دو طرف قلب انجام می دهیم, حال نوبت به زنجیره شماره یک می رسد که مطابق تصویر ابتدا بادکنک ها را بهم متصل کرده و سپس از دو طرف به دو شکل از قبل آماده شده متصل می نماییم تا نیمه قلب آماده شود, همین کار را برای نیمه دوم نیز به انجام می رسانیم, حالا دو نیمه را روی هم گذاشته و بادکنک های لینک صورتی را بهم متصل می کنید.

اینک نوبت به اتصال زنجیره شماره پنج با استفاده از بادکنک های دوتایی کوچک می رسد برای این قسمت از 15 بادکنک دوتایی استفاده می کنیم. در پایان از 12 بادکنک دوتایی برای هر نیمه قلب استفاده کرده و نگین های روی قلب را متصل می نماییم.

از این مدل بادکنک آرایی به شکل آویز قلب می توان برای تزیین تالار عروسی, جایگاه عروس و داماد, تزیین فروشگاه های بزرگ, تزیین اتاق نوزاد و ... استفاده نمود.

۱۶ ایده برای جشن تولد یک سالگی
16 ایده برای جشن تولد یک سالگی

 

نکات و ترفندهای ما را برای جشن اولین سال تولد فرزندتان حتما بکار ببرید،

یک برنامه ریزی ویژه قبل از جشن تولد این رویداد شیرین را پراز تزیینات تولد و سرگرمیهای جذاب میکند .

ما هرچه شما نیاز داشته باشید از کیکهای کاسه ای تا تدارکات جشن تولد و هرچیز در خلال آن را داریم .

کودک شما یکساله است و حالا وقت آن رسیده تا جشن تولدی بر اساس تم تولد یکسالگی برایش برگزارکنید.

یک جمله معروف ؛ وقتی جشن تولد کودکمان را میگیریم انگار این جشن برای خود ما است.

 

۱۶ ایده برای جشن تولد یک سالگی

۱-مراقب ساعت باشید ،

طوری برنامه ریزی کنید که جشن حدود یک تا یک و نیم ساعت بیشتر طول نکشد ،

کودکان ظرفیت توجه کمی دارند و زود خسته میشوند و علاقمندیشان را از دست میدهند .

جشن را برای اواخر صبح یا در بعد از ظهر قرار دهید و سعی کنید کودکان قبل از آن قدری استراحت کنند .

۲-فقط افراد مهم ،

در تعداد لیست میهمانان تجدید نظر کنید تا کثرت نفرات برای کودکان طاقت فرسا نشود و هزینه ها هم کاهش یابد .

۳-کمک بگیرید ،

از یک پرستار کودک یا از یک عضو خانواده کمک بگیرید تا در وظایف پذیرائی تعادل برقرار شود .

۴-کودکان عاشق بادکنک اند ،

به جای بادکنک لاتکسی از بادکنک فویلی استفاده کنید تا برای زیر ۸ ساله ها خطر خفگی نباشد .

۵-یک محوطه بازی در نظر بگیرید ،

خیلی از کودکان در این محدوده سنی هنوز ۴ دست و پا راه میروند ،

لذا برای ایمنی کودکان درمحوطه بازی، اسباب بازی های مناسب سنشان قرار گیرد.

تعدادی صندلی برای نشستن و مراقبت والدین از کودکان اطراف محوطه قرار دهید .

۶-از ملاحظات درمانی میهمانان با خبر باشید ،

اگرآنها دارای آلرژی یا بیماری خاصی هستند شما باید بدانید .اسنکها و میوه ها را برای کودکان خرد کنیدو برای والدین غذاهای مناسبشان را قرار دهید .

۷-مضطرب نباشید ،

آنها در سنی هستند که لازم نیست چون فصل و هوا مناسب است حتما جشن بیرون خانه برگزار گردد ،

میتوانید آن را با اقوام درجه اول خود و در داخل منزل انجام دهید تا وقتی کودک شما را در کنار خود حس می کند همان عشق و علاقه شما برایش کافی است .

۸- درست کردن سرگرمی ،

انتظار این را داشته باشید اگر میهمانان با دیدن هواپیماهای مقوایی و نقاشی انگشتی و اسباب بازیهایی به شکل بازیگران مورد علاقه کودکان از تعجب دهانشان بازشود . یک کاردستی زیبا میتواند بسیار در یادها بماند .با ساخت و بازی با ماشین و قطار و هواپیمای اسباب بازی تخیل او را برانگیزید .

۹-دعوتنامه های تولد ،

همه سوار شوند ! بلیط قطار  را به صورت کارت دعوت برای بازی بسازید که واقعی و زیبا بنظر برسند .

۱۰-تزیینات تولد ،

هواپیماهای کاغذی آویزان رنگارنگ بسازید و با نخ از سقف آویزان کنید تا حالت متحرک داشته باشند. از دو یا سه کاغذ و یا الگوی رنگی متفاوت استفاده کنید که با دکور جشن همخوانی داشته باشد .با ترکیب رنگها شادی ایجاد کنید اما مطمئن باشید رنگها طوری انتخاب شوند تا تزیینات تولد شاد بنظر برسند . از لوازم تولد فروشگاه هپی پیک نیز می توانید کمک بگیرید.

۱۱-استفاده از تم تولد کودک ،

از وسایل تم تولد کودک مانند تم تولد بیبی پسر و یا تم تولد بیبی دختر و یا پکیج تم تولد یکسالگی فروشگاه استفاده کنید.

۱۲- پخت کیک های ساده و کوچک

می توانید از کیک هایی که طرز تهیه ساده دارند و بسیار خوشمزه هستند استفاده کنید و یا می توانید یک شیرینی پز آشنا را دعوت کنید تا کیکهای شما را با شخصیتهای مورد علاقه کودکتان تزئین کند.

 

۱۳-یاری دهنده های جشن ،

هواپیما ، قطار و ماشین ، اوه خدای من با اینها سرگرمیهای جشن را دوبرابر کنید. همانطور که با تزئینات دیگر جشن میشود .خلاقیتهای کودکاتتان را با ساخت مدلهائی از مداد شمعیهای بزرگ ، خودرو ، قطار یا هواپیما افزایش دهید .

۱۴- کتاب داستان جشن تولد ،

حالا با این ایده ای که ذکر میکنیم جشن تولد ما یک پایان خیال انگیز پیدا خواهد کرد ،” با کتابهای کودکان آنها را به سرزمین عجایب ببرید و شخصیتهای داستان را به زندگی آنها بیاورید” .

۱۵- سرگرمی ،

از یک دوست خوش اخلاق و اجتماعی بخواهید برای آنها بلند بلند داستان بخواند ، خواندن لالائی مادرانه هم اختیاری است .

۱۶-دعوتنامه های جشن تولد ،

از دعوتنامه های تم تولد بیبی پسر و یا تم تولد بیبی دختر استفاده کنید که می تواند ایده جذابی باشد.