خبرخوان

اخبار

چگونه تولد لاکچری بگیریم؟ -چهار شنبه, 23 شهریور,1401
ما در این مطلب قصد داریم برای شما در رابطه با این ‌که چگونه یک تولد لاکچری برگذار کنید صحبت کنیم.
چگونه تولد لاکچری بگیریم؟ -چهار شنبه, 23 شهریور,1401
ما در این مطلب قصد داریم برای شما در رابطه با این ‌که چگونه یک تولد لاکچری برگذار کنید صحبت کنیم.
فرهنگ هدیه دادن یکی از زیبا‌ترین رسوم بین انسانهاست، همیشه هدیه دادن لبخند و شادی را برای هدیه گیرنده و حس هیجان انتخاب، خرید و احساس رضایت را در هدیه دهنده ایجاد می کنید.
دستمال کاغذی کالایی ضروری و بسیار پر کاربرد است. حتماً در کیفتان هم دستمال کاغذی دارید. خانم ها اغلب برای پاک کردن آرایش از دستمال کاغذی به ویژه از نوع مرطوب دستمال کاغذی استفاده می کنند.
وسایل نورافشانی -دوشنبه, 14 شهریور,1401
نورافشانی یا آتش بازی کاری تفریحی و نمایشی است که در در جشن ها و شادمانی‌ها مورد استفاده قرار می گیرد و وسایل نورافشانی آتش بازی شامل وسایل هوایی و زمینی می باشد که در ادامه توضیح خواهیم داد.
آیا تا به حال برایتان پیش آمده که بخواهید چیز خاصی را به کسی هدیه دهید، اما جعبه مناسبی را برای آن پیدا نکرده باشید؟ جالب است بدانید که برخی هدایا با باکس هایی زیبا هستند که ارزش پیدا می کنند.
تاریخچه بوجود آمدن بادکنک -یکشنبه, 13 شهریور,1401
بادکنک های اولیه از مثانه حیوانات ساخته شد. گالیله دانشمند معروف مثانه خوکی را باد کرد تا به آن وسیله وزن هوا را اندازه گیری کند. قبل از پیدایش بادکنک به صورت امروزی مثانه حیوانات مختلفی را باد میکردند و از آن برای بازی بچه ها استفاده میکردند.
شمع چیست + تاریخچه شمع -شنبه, 12 شهریور,1401
استفاده از شمع به بیش از 5000 سال پیش باز می‌گردد زمانی که انسانها از آن برای روشنایی و تزیین جشن‌ها و مراسمات خود بهره می‌جستند.
تاریخچه جشن تولد و کیک تولد -شنبه, 12 شهریور,1401
اختصاصی «تابناک با تو» - همانطور که می‌دانید، جشن تولد، سالگرد تولد یا پیدایش یک شخص و یا موسسه است. سالگرد تولد در فرهنگ‌های متعددی اغلب با هدیه‌ها، کارت‌ها و مهمانی‌های تولد، جشن گرفته می‌شود. همچنین بسیاری از ادیان تولد پیشوایان خود را جشن می‌گیرند. در این مقاله قصد داریم به تاریخچه جشن تولد در ادیان و کشورهای مختلف بپردازیم.
به استفاده از حجم بسیار زیادی از بادکنک‌ها که برای زیباتر شدن دکوراسیون در مراسم‌ تولد، عروسی و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد، بادکنک آرایی می‌گویند.