خبرخوان

اخبار

اگر مایلید برای کودکتان جشنی بر پا کنید که هم کم هزینه باشد وهم در یادها ماندگار شود ؟ ما راه آن ها را در مقاله زیر به شما میگوئیم :
بادکنک هلیومی جزئی از لوازم تولد و لوازم جشن می باشد که جایگاه ویژه ای در قلب ما به عنوان نماد شادی و سرگرمی دارد. بادکنک هلیومی بیش تر در برگزاری جشن تولد، بادکنک آرایی سقف، بادکنک آرایی عروسی، بادکنک آرایی تم، سالگرد ازدواج، افتتاحیه مغازه، تم تولد و تدارک جشن تولد استفاده می شود. اگر شما دوست دارید بادکنک هلیومی شما بیش تر در هوا شناور بماند و ماندگاری بیش تری داشته باشد. اگر چه تمام بادکنک های هلیومی نهایتا خالی می شوند و به زمین می افتند، شما میتوانید دوام بادکنک را به وسیله چند ترفند زیر بیش تر کنید.
یکی از بهترین و شیک ترین تم های تولد بزرگسال، تم تولد شنل است که می تواند هم برای خانم ها و هم برای آقایان مناسب باشد و کاملا امروزی به نظر می رسد.
تزیین میز تولد پسرانه یکی از مراحلی است که برای آماده سازی فضای منزل جهت برگزاری جشن تولد، انجام می دهیم. اگر چه اضافه کردن تم تولد پسرانه یا نصب چراغ های ریسه ای و مانند آن ها، طی چند سال گذشته به جشن تولدهای ما اضافه شده است، اما تزیین میز تولد از دهه ها پیش رسم بود و همیشه یک حداقل دکوراسیون و زیباسازی را برای تزیین تولد روی میز انجام می دادیم. این درست مانند بادکنک آرایی است که در گذشته نیز به شکلی متفاوت از امروز رواج داشته و حتما در برگزاری جشن تولدهای کودکان، از چند بادکنک استفاده می کردیم.
معرفی ۱۰ تم تولد پسرانه -سه شنبه, 06 خرداد,1399
انواع تم تولد پسرانه ۱. تم تولد پوکویو تم تولد پوکویو از تم های تولد پسرانه فوق العاده جذابی است که می تواند مراسم تولد کودک یا نوجوان شما را به طرزی اعجاب انگیز پر از هیجان و شور نماید. این تم تولد با رنگ های آبی و سفید ترکیب شده است و می توانید از رنگ های نارنجی و زرد و سبز نیز به عنوان دوستان پوکویو استفاده نمایید.
جشن تولد یک معنا و مفهوم بیشتر ندارد و آن هم‌چیزی نیست جز شادمانی بی حد و حصر از به دنیا امدن کسی که دوستش داریم و تبریک تولد به او! درست به همین دلیل است که افراد سعی می کنند این روز را به بهترین شکل ممکن جشن بگیرند تا به خود و صاحب تولد یادآور شوند که وجود او در این دنیا و در کنار آن ها بسیار ارزشمند است. به این منظور از روش های مختلفی برای تزیین و زیباسازی فضا استفاده خواهد شد که البته این تزیینات برای تولد دختر و پسر با یکدیگر متفاوت خواهد بود. از این رو ما قصد داریم در این مطلب شما را با نکات مهم تزیین تولد دخترانه آشنا نماییم. با ما همراه شوید.
در ادامه آموزش بادکنک آرایی آویز قلب بادکنکی با بادکنک دمدار را مشاهده کنید و از آن در جشن های خود استفاده کنید.
نکات و ترفندهای ما را برای جشن اولین سال تولد فرزندتان حتما بکار ببرید، یک برنامه ریزی ویژه قبل از جشن تولد این رویداد شیرین را پراز تزیینات تولد و سرگرمیهای جذاب میکند .
امروزه مراسم‌های عروسی به ‌جای این‌که راهی برای کمک به زوجین جوان باشند، تبدیل به مسابقاتی بزرگ شده‌اند که فقط حس‌های کاذبی را برای مدتی کوتاه به افراد انتقال می‌دهند. آن‌ها از هزینه‌های بسیاری که در طی این مراسم‌ها متحمل می‌شوند رضایت درونی ندارند اما خود را مجبور به انجام دادن آن می‌دانند. در ادامه راه‌هایی را توصیه می‌کنیم که با استفاده از آن‌ها هم می‌توانید هزینه‌های‌تان را کاهش دهید و در عین حال مراسم خوبی را برگزار کنید.
ایده های جالب برای جشن تولد -چهار شنبه, 31 اردیبهشت,1399
یکی از بخش های جذاب در برگزاری مراسم تولد انتخاب تم می باشد. تم با توجه به سن و سال و جنسیت و شخصیت فرد انتخاب می شود. بخش مهمی از اجرای تم به وسیله بادکنک آرایی قابل اجراست. در این مطلب قصد داریم شما را با جدیدترین و جالب ترین تم های تولد آشنا کنیم.