خبرخوان

اخبار

روز عشق ایرانی یا همان سپندارمذگان که با نام های اسپندگان و یا اسفندگان هم شناخته می شود روزی است که آن را معادل ولنتاین می داننداما با تاریخی کهن تر از روز ولنتاین که ویژه ایرانیان باستان بوده و این روز را به خاطر بزرگداشت زن و زمین جشن می گرفتند.
شما هر کادویی که تهیه بنمایید در کنار آن خرس تدی خودنمایی می کند. اما گاهی این سوال مطرح می باشد که چرا روز ولنتاین خرس کادو میدن ؟
همه چیز درباره روز ولنتاین -یکشنبه, 17 بهمن,1400
روز ولنتاین در واقع جشنی است که به افتخار قدیس والنتین در کلیساهای کاتولیک برگزار می‌شود.
رنگ مد سال 2021 – 1400 چیست؟ -یکشنبه, 17 اسفند,1399
رنگ زرد روشن انتخاب شده توسط موسسه پنتون با کد رنگی PANTONE 13-0647 یک زرد درخشان، سر زنده و با نشاط است، رنگی گرم و سرشار از انرژی خورشید. رنگ خاکستری کامل با کد رنگی PANTONE 17-5104 نمادی از عناصر جامد، قابل اعتماد و جاودانه است که پایه محکمی ایجاد می کند. این رنگ احساس خونسردی، مقاومت و استواری را به ما تلقین می کند.
متن و شعر تبریک شب یلدا -دوشنبه, 10 آذر,1399
شب یلدا به عنوان یکی از جشن های باستانی ارزش بسیاری در بین ایرانیان دارد و به طور دقیق به زمان بین غروب آفتاب از 30 آذر آخرین روز پاییز تا طلوع آفتاب در اول دی ماه گفته می شود. انار و هندوانه اصلی ترین میوه های این شب هستند که در دورهمی و جشن یلدا استفاده می شوند.
سفره آرایی شب یلدا برای عروس یکی از رسم‌های قدیمی در میان مردم ایران است. هر یک از عناصر استفاده شده در این سفره در رساندن یک پیام زیبا نقش مهمی ایفا می‌کند. این عناصر شامل آتش یا چراغ، آب، گل یا گیاه، کتاب مقدس و سینی حاوی میو‌ه‌های فصل و همچنین آجیل می‌شود.
در جشن تولد همیشه می‌توانید بدون صرف هزینه‌های آن‌چنانی، ایده‌های جذابی را برای دکوراسیون و تزئین تولد اجرا کنید. این ایده‌ها به‌ویژه در جشن تولد کسانی که برایتان عزیزترند، بیشتر به‌ چشم می‌آیند. زحمتی که برای تزئین جشن تولد کسی که دوستش دارید، می‌کشید خیلی ارزشمندتر از پرداخت پولی گزاف برای خرید ابزارآلات تزئینی است.
در این مطلب قصد داریم ایده‌هایی را برای تزیین خوراکی‌ها، کاردستی‌ها و دکوراسیون خانه برای جشن تولد معرفی کنیم. این ایده‌ها را می‌توانید برای کودک خود سفارشی‌سازی کنید. سعی کردیم مطالب را به نحوی جمع‌آوری کنیم که با مواد و وسایل مقرون به صرفه و پایه‌ای قابل اجرا باشند
آداب معاشرت در مهمانی ها -یکشنبه, 02 آذر,1399
در این مقاله قصد داریم در مورد آداب معاشرت در مهمانی ها صحبت کنیم،که فقط چند مورد ازنکات مهم آداب مهمونی رو بررسی می کنیم. مواردی مثل اینکه اگر در جایگاه میزبان بودیم چطور رفتار کنیم تا مهمان احساس راحتی داشته باشه و معذب نباشند. اگر مهمان باشیم بهتره چطور رفتاری داشته باشیم که علاوه بر اینکه باعث ناراحتی میزبان و بقیه مهمون ها نشیم بلکه حرفه ای تر و با اتیکت هم نشون داده بشیم.
چگونه در مهمانی ها بدرخشیم -یکشنبه, 02 آذر,1399
از انجایی که طرز لباس پوشیدن ما بازگو کننده ی شخصیت ماست و با لباس پوشیدن تاثیر بسیار زیادی روی فکر دیگران درباره ی خودمان می گذاریم، پوشیدن لباس مناسب برای مهمانی های مختلف بسیار مهم است. همیشه قبل از مهمانی رفتن این سوال ذهن ما را مشغول می کند که چی بپوشیم. درخشیدن در مهمانی های مختلف کار سختی نیست . با خواندن این مطلب شما می توانید راهکارهایی برای شیک بودن در مراسم ها و مهمانی های مختلف را بدانید.