خبرخوان

اخبار

یکی از بهترین محصولات LED پیشرفت تکنولوژی، ریسه های نوری است. این سیستم روشنایی به دلیل طراحی و عملکرد در کاربردهای مختلف شناخته شده است. علاوه بر این، ریسه ها معمولاً توسط طراحان داخلی و معماران متعدد مورد استفاده قرار می گیرند.
ابراز عشق از ارزش بالایی برخوردار است. شما ممکن است کسی را بیش از اندازه دوست داشته باشید اما دوست داشتن به تنهایی کافی نیست، گاهی لازم است که با یک رفتار و یا کار خاصی آن را ابراز کنید. این کار نه تنها عشق شما را نسبت به یکدیگر تقویت می‌کند بلکه به شما زمانی برای تفکر و یافتن معانی بیش تر از رابطه عاطفی‌تان را می‌دهد. ولنتاین بهترین فرصت برای بیان عشق و علاقه شماست. حتماً لازم نیست که یک کار خیلی بزرگ و خاص انجام دهید و یا یک هدیه گران قیمت بخرید. بلکه ایده‌های ارزان و ساده‌ و در عین حال عاشقانه بسیاری وجود دارد که می‌توانید در روز ولنتاین انجام دهید.
سمبل های ولنتاین -دوشنبه, 25 بهمن,1400
* ولنتاین یا همان روز عشاق هر ساله در سراسر جهان در 14 فوریه برابر با 25 بهمن جشن گرفته میشود.
تاریخچه ولنتاین؛ چگونه قدیس ولنتاین درگیر عشق و رومنس شد؟ این قدیس اسرارآمیز که بود؟ از لو پر کیلیا بدانید و رسم و رسوم باستانیان و کوزه معروف شهر که تمامی زنان نام خود را برای قرعه مردان در آن می انداختند.
«این روز در ژاپن برگزار می‌شد که زنان فرصت ابراز احساسات خود را پیدا کنند. فکر می‌کنم برگزاری چنین جشنی در عصری کاملا مردانه معنی می‌دهد. در واقع زنان ترغیب می‌شدند، بدون استفاده از کلمات و در قالب هدایا به خصوص شکلات، علاقمندی خود را به مردان نشان دهند.»
۲۰ حقیقت جالب در مورد ولنتاین که نمی دانید! ولنتاین روزی است که هرساله در بسیاری از کشورها جشن گرفته می شود. اما آیا می دانید روز ولنتاین از کجا پیدا شده است و چگونه تا این حد مشهور شده است؟ آیا همیشه این روز به عشق و احساسات خوب بستگی دارد؟ شاید برایتان جالب باشد ۲۵ حقیقت بسیار جالب در مورد ولنتاین که احتمالا از آن اطلاعی ندارید، بدانید. پس تا انتهای این مقاله با کیک ساز همراه باشید.
خرید کادو ولنتاین در روز ولنتاین یا همان روز عشق از دوران بسیار دور در میان سنت های روم باستان و مسیحیت رواج داشته و عشاق در این روز برای ابراز عشق و علاقه به یکدیگر گل سرخ، کارت تبریک ولنتاین، شکلات، کبوتر هدیه میدادند. با وجود ممنوعیت ها در کشور ایران در زمینه روز ولنتاین عده ای از مردم ایران جشن اسفندگان یا سپندارمزگان در روز (5 اسفندماه) که برگرفته از آیین ایرانی و در واقع روز عشق واقعی میان مردم گذشته ایران میباشد را بجای روز ولنتاین جشن میگیرند. در ادامه این مقاله قصد داریم انواع پرطرفدار کادو ولنتاین مناسب برای دخترها+پسرها را به شما عزیزان معرفی کنیم.
در مالزی روز ولنتاین فقط به عشاق و زوج ها تعلق ندارد بلکه مجردها هم به شیوه خود این روز را جشن می گیرند. دختران و زنان مجرد در این روز شماره تلفن خود را روی میوه پرتقال می نویسند و درون رود می اندازند تا شاید به دست (شوالیه رؤیاهایشان) برسد!
علی رغم اینکه برای بسیاری از افراد روز ولنتاین یک مراسم بی ضرر و تنها برای جشن گرفتن عشق می باشد، اما این روز در همه جای دنیا هم از محبوبت چندانی برخوردار نیست. در حقیقت، در سال های اخیر برخی کشورها اقدام به ممنوعیت بزرگداشت این روز کرده اند. چه دلایل مذهبی و چه دلایل فرهنگی در میان باشد، جشن گرفتن این روز در برخی کشورها که در زیر به معرفی آنها پرداخته می شود ممکن است شما را به دردسر بیاندازد.
ولنتاین در کشورهای مختلف -سه شنبه, 19 بهمن,1400
ولنتاین به روز عشق و دوست داشتن، شناخته شده است. در این مقاله می خواهیم سفری به کشورهای مختلف داشته باشیم و از آداب و رسوم آن ها در زمان ولنتاین باخبر شویم، اما در ابتدا بهتر است نگاهی به تاریخچه این روز بیاندازیم و چگونگی پیدایش این روز را بدانیم.