خبرخوان

اخبار

صعود شتابنده شاخص سهام در معاملات شنبه نیز با جهش ۷/ ۳ درصدی ادامه یافت و این نماگر قله تاریخی ۷۶۹ هزار واحدی را فتح کرد. به این ترتیب، بازدهی بورس طی نخستین ماه کاری سال ۹۹، از رقم خیره‌کننده ۵۰ درصد فراتر رفت.
آیا کرونا باعث کم خونی میشود؟ -دوشنبه, 08 اردیبهشت,1399
دکتر سید امیر شیخ‌الاسلامی اظهارداشت: اگر افرادی که کم خونی شدید دارند به کرونا مبتلا شوند و در سیر درمان خود، عوارض گوارشی و خونریزی های گوارشی نیز پیدا کنند، با افت هموگولوبین روبرو خواهند شد و ممکن است مشکلات جدی تری در این افراد ایجاد شود.
از عجیب ترین رکوردهای گینس -شنبه, 24 اسفند,1398
تلاش برای عبور از محدودیت ها یکی از ویژگی های ما انسان هاست . فرقی نمی کند این تلاش ، برای کسب مدال المپیک باشد یا انجام یک چالش شخصی در حیات خانه . هر سال در کتاب گینس ، رکوردهای جدیدی ثبت می شود .
جالب ترین دانستنی های علمی -پنجشنبه, 22 اسفند,1398
شاید برای شما هم جذاب باشد مطالب علمی عجیب بخوانیدکه تا به حال در مورد انها اطلاعاتی نداشته اید
شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان سبب شده است این روزها بسیاری از مردم در خانه‌هایشان بمانند.
عجیب‌ترین رکورد گینس -سه شنبه, 20 اسفند,1398
اگر به دنبال موضوعات عجیب و غریب هستید، کتاب رکورد‌های گینس را از دست ندهید، در طول ۶۵ سال گذشته و شکل گیری این کتاب هر روز رکوردی شگفت انگیز زده می‌شود.
شهاب سنگ -دوشنبه, 19 اسفند,1398
۱۰ اردیبهشت ۹۹ یک شهاب سنگ از فاصله ای ۱۶ برابر فاصله زمین تا ماه، از کنار زمین عبور می کند/ اگر این شهاب سنگ به زمین برخورد می کرد ، می توانست به تمدن بشری پایان دهد
مطالب جالب و خواندنی -چهار شنبه, 14 اسفند,1398
آشنایی با مطالب جالب و خواندنی برای همه ما جذاب و هیجان انگیز است و ترجیح می دهیم با جدیدترین و به روز ترین مطالب خواندنی آشنا شویم و به مطالعه آنها بپردازیم.
عجیب ترین تحقیقات علمی سال 2019 فهرستی از 10 پژوهش علمی شگفت‌انگیز و در عین حال عجیب است که در سال میلادی گذشته، بیشترین توجه را به خود جلب کردند. این لیست شامل مقالاتی از گیاهانی با رژیم غذایی عجیب، مدفوع یخ‌زده، درختان خون‌آشام و چند پژوهش آکادمیک حیرت‌انگیز دیگر بوده که در سال 2019 شیفتگان دنیای علم و دانش را مجذوب خود کرده‌اند.
زیباترین هتل های 2020 -دوشنبه, 12 اسفند,1398
اگر اهل سفر هستید تعیین جایی که قرار است شب در آنجا بمانید احتمالاً بسیار سخت است. میان این‌همه هتل، خوابگاه (هاستل)، استراحتگاه و خانه‌های اجاره‌ای شخصی کدام را انتخاب می‌کنید؟! طبق تخمین‌ها بیش از 700 هزار مرکز اقامتی در سراسر جهان وجود دارد. حتی با وجود عصر اینستاگرام، باز هم تحلیل بین این تعداد از هتل‌های متعدد سخت است.