خبرخوان

اخبار

زیباترین هتل های 2020 -دوشنبه, 12 اسفند,1398
اگر اهل سفر هستید تعیین جایی که قرار است شب در آنجا بمانید احتمالاً بسیار سخت است. میان این‌همه هتل، خوابگاه (هاستل)، استراحتگاه و خانه‌های اجاره‌ای شخصی کدام را انتخاب می‌کنید؟! طبق تخمین‌ها بیش از 700 هزار مرکز اقامتی در سراسر جهان وجود دارد. حتی با وجود عصر اینستاگرام، باز هم تحلیل بین این تعداد از هتل‌های متعدد سخت است.
10فستیوال برتر موسیقی دنیا -چهار شنبه, 07 اسفند,1398
فستیوال‌های موسیقی بسیاری در سراسر دنیا برگزار می‌شوند که علاقه‌مندان بسیاری را به خود جذب می‌کنند
ستاره های معروف برخلاف ظاهر خوب و یا حتی بازی و صدای زیبایشان باطنی نسبتا بد دارند با چند مورد انها آشنا شوید..
به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، کروناویروس‌ها خانواده بزرگی از ویروس‌ها هستند که هفتمین رده جدید آن در شهر ووهان چین پیدا شده و مرکز طغیان آن در اثر حضور یا کار در بازار عمده فروش ماهی و غذا‌های دریایی در شهر ووهان چین بوده است.
مستندات و شواهد قوی متعددی وجود دارد که کشور چین، ایران و کلاً مردم دنیا در بحث بیماری "کرونا" دچار یک بازی سیاسی ــ اقتصادی بسیار کثیف شده‌اند؛ "دروغ بزرگی" که به‌راحتی به‌خورد مردم داده‌اند...، اما چطور؟!
شرکت اپل روز ۱۷ فوریه (۲۸ بهمن) هشدار داد اختلال روی‌داده در بازار تولید و فروش محصولات این شرکت در چین به دلیل شیوع ویروس کرونا می‌تواند ضرری ۴ میلیارد دلاری را متوجه این شرکت کند.
کرونا در ایران -یکشنبه, 04 اسفند,1398
نژاد نوظهوری از ویروس‌های خانواده کرونا نمایان شده که به سرعت در حال پیشرفت و آلوده کردن مردم دنیا است. شیوع این ویروس نگرانی‌های زیادی را ایجاد کرده و سازمان جهانی بهداشت را وادار به واکنش و ارائه بیانیه هشدار کرده است. پیدایش ویروس کرونا 2019-ncov ابتدا در شهر ووهان چین گزارش شد. محققان پس از گذشت حدود یک ماه و نیم از آغاز شیوع بیماری کرونا همچنان در حال مطالعه روی آن هستند. تنها اطلاعات محققان تاکنون بیانگر این است که با نوع جهش یافته‌ای از کروناویروس روبه‌رو هستیم که منشاء آن با تطبیق ۹۶ درصد DNA، خفاش است و به طور مشخص دستگاه تنفسی را مورد هدف قرار می‌دهد و علائمی شبیه بیماری ذات‌الریه دارد. اما تا به حال تعداد قربانیان کرونا در ایران و سایر نقاط جهان چند نفر بوده است؟
کرونا -شنبه, 03 اسفند,1398
سازمان جهانی بهداشت: شیوع کورونا در ایران «بسیار نگران‌کننده» است | پنجره فرصت دارد بسته می‌شود
در اینبخش با افراد مشهوری آشنا میشویم کـه یا از اینستاگرام حذف شدند و یا صفحات باارزش و چند میلیونی خودرا حذف کردند، آمار بالای دنبال کننده ها در اینستاگرام یک منبع خوب برای کسب درآمد اسـت، حتی سلبریتی هایي هم چون جی جی حدید ستاره مولتی میلیونر دنیای مدلینگ هم از صفحه خود درآمدهای بالایی کسب می‌کنند، اما برخی بـه کلی حذف شدند و از نو شروع کردند
کیک تولد این روزها به یکی از فاکتورهای اصلی رقابت میان قنادی‌های مختلف تبدیل شده است. کیک‌های تولد امروزه با طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی تهیه و عرضه می‌شوند. در این میان کیک‌های سفارشی نیز جایگاه خاص خود را دارند. هستند افرادی که همیشه سعی می‌کنند برای خوشحال کردن شخصی که تولدش است کیک این مراسم را هماهنگ با علایق و سلیقه‌های شخصی او پیدا کنند. در این میان سلبریتی‌ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. بی شک همه شما کنجکاوید که بدانید کیک تولد این افراد مشهور چه شکل و چه رنگی است.