خبرخوان

اخبار

چگونه برای بچه ها جشن تولد بگیریم؟ -پنجشنبه, 18 اردیبهشت,1399
بچه ها معمولا دوست دارند همسالانشان، در جشن تولدشان حضور داشته باشند و هیچ چیز به اندازه هیاهو و بازی های بچگانه در روز تولد، به آنها انرژی نمی دهد. بنابراین اگر قصد دارید برای فرزندتان جشن تولد برگزار کنید تا خوشحال شود، از بچه های هم سن و سالش دعوت کنید. برای هیجان انگیزکردن جشن تولد کودک خود هم می توانید این دستورالعمل را به کار گیرید.
تزیین بادکنک تولد با روش های مختلف -چهار شنبه, 17 اردیبهشت,1399
شاید شما هم جزو افرادی باشید که برای جشن تولد فقط بادکنک ها را باد میکنید و خیلی ساده به دیوار و سقف میچسبانید اما بهتر است بدانید روش های فوق العاده شیک و در عین حال ساده ای برای تزیین بادکنک ها وجود دارد. بادکنک آرایی شاید به نظر سخت بیاید اما اینطور نیست کافیست سلیقه و خلاقیت به خرج دهید تا بتوانید به زیباترین شکل ممکن بادکنک آرایی کنید.
چگونگی باد کردن بادکنک هلیومی -سه شنبه, 16 اردیبهشت,1399
باد کردن بادکنک هلیومی توسط خودتان چندین مزیت دارد. حمل بادکنک های باد نشده به محل یک جشن آسانتر است. شما می توانید قبل از مهمانی خود کپسول گاز هلیوم و بادکنک های باد نشده را برای پر کردن به محل مهمانی خود بیاورید، در این صورت از ماندگاری بادکنک هلیومی اطمینان می یابید! همچنین معمولا باد کردن بادکنک هلیومی توسط خودتان از نظر هزینه به صرفه تر می باشد.
برگزاری جشن با تم تولد فلامینگو -سه شنبه, 16 اردیبهشت,1399
این دکوراسیون های جشن گرمسیری جشنی متناسب با تم تولد دخترانه زیبای فلامینگو داشته باشید. پرهای زیبای فلامینگو در این جشن خودنمایی کرده و این فلامینگو های صورتی رنگ جذاب اوقات خوبی را برای شما به ارمغان می آورند. در اینجا برخی از جالب ترین دکوراسیون های مقرون به صرفه را که خودتان هم به راحتی می توانید آنها را درست کنید برای شما آورده شده است، که برنامه ریزی برای برگزاری جشن تولدی با تم تولد فلامینگو را بسیار آسان می سازد.
ایران با قدمت تاریخی آن دارای جشن های متفاوتی از گذشته تا به امروز بوده است با هم به بررسی یکی از این جشن های باستانی میپردازیم.
تاثیر ترتیب تولد بر شخصیت فرزندان -دوشنبه, 15 اردیبهشت,1399
ترتیب تولد یکی از چیزهایی است که ما خیلی بر روی آن کنترلی نداریم. با اینکه خیلی وقت‌ها پیش می‌آید که بچه‌ی اول از پدر و مادر خود خواهر یا برادر کوچکتر می‌خواهد، اما خیلی احتمال آن کم است که والدین تنها بر روی خواسته‌ی کودک اقدام به آوردن فرزند کنند! مقصود این است که چه بخواهیم چه نخواهیم ترتیب تولد ما بر روی شخصیت‌مان تاثیر گذار است و حتی تک بچه‌ بودن هم روی ویژگی‌های شخصیتی افراد تاثیر می‌گذارد و به همین ترتیب بچه‌های اول، بچه‌های وسط و دوقلوها هم ویژگی‌های شخصیتی مخصوص به خودشان را دارند. با اینکه تمام افراد با یکدیگر متفاوت‌اند، اما ترتیب به دنیا آمدن قطعا تاثیر بیشتری بر روی این مسئله خواهد گذاشت.
چرا های پیدایش روز تولد -یکشنبه, 14 اردیبهشت,1399
تولدها مانند فصل‌ها هستند. بعضی از افراد روز و جشن تولد خود را با آغوش باز استقبال می‌کنند و برخی دیگر ممکن است در این روز تنها کمی سرگرم شوند. تولد آغاز شماست. پنجره‌ای بسوی زندگی است، فرصتی برای انجام مسئولیت منحصر بفرد خودتان. از اینرو جشن تولد نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. در واقع شما در این روز باید همه تلاش خود را بکنید تا آن را بهترین روز خود بسازید، چراکه این روز بهانه‌ای است تا همه افرادی را که دوست دارید، در یک محل کنار هم جمع کنید و به خاطرات و روزهایی که در گذشته باهم گذرانده‌اید مروری داشته باشید و دوباره یادی از آن‌ها زنده کنید. برای برگزاری یک جشن تولد بیادماندنی و بی‌نظیر کارهای زیادی بایستی انجام داد. شما باید کارت‌های دعوت‌ را آماده کنید و بفرستید، غذا و نوشیدنی انتخاب کنید، محل برگزاری جشن تولد را از پیش تعیین و تزیین کنید، مهمانان خود را سرگرم کنید و خیلی چیزهای دیگر. در این مطلب قبل از اینکه به چگونگی برگزاری یک جشن تولد خوب و بیاد ماندنی بپردازیم، جالب است تا کمی درباره نحوه پیدایش جشن تولد، تاریخچه جمله تولدت مبارک و … شرح دهیم.
همانطور که می دانید مجموعه ای از آداب و رسوم و اعتقادات مذهبی مردم اغلب سبب پدید آمدن جاذبه های گردشگری در هر شهر و کشوری می شود. در این میان در سراسر دنیا جشنواره های معروف زیادی وجود دارد که سالانه به منظور برگزاری آن ها افراد زیادی به سمت محل برگزاری آن ها رهسپار می شود. این جشنواره ها با حضور مردم با شور و هیجان بیشتری همراه می شود و درآمدهای اقتصادی فوق العاده ای هم برای کشور مقصد فراهم می آورند، چرا که دست فروش ها و غذاهای خیابانی بسیاری در حین اجرای مراسم به فروش محصولات خود می نمایند و همینطور اگر حداقل برای دو روز هم هر مسافری در این شهرها بماند در صنعت هتلداری آن ها گام موثری برداشته می شود. در این مطلب قصد داریم تعدادی از بهترین جشنواره های دنیا را خدمتتان معرفی نماییم.
چگونه جشن سیسمونی برگزار کنیم؟ -پنجشنبه, 11 اردیبهشت,1399
جشن سیسمونی یا جشن تعیین جنسیت کودک سرشار از شادی هستند. در این جشن اقوام و آشنایان شما دور هم جمع می‌شوند. این دورهمی با کادو یا غذا و پذیرایی خوب گرم خواهد شد. اما چندین سوال وجود دارد. چه کسی باید این جشن را برگزار کند؟ چه کسانی دعوت می‌شوند؟ آیا مردان هم به این جشن دعوت هستند؟
جشن تولد یکی از بهترین جشن هایی که سال‌ها بعد با یاد آوری اون احساس شادی و شوق به آدم دست میده. بیشتر وقتا بخاطر هزینه و زحمتای زیادی که برگزاری یک جشن تولد داره، ترجیح می‌دیم تولدهای کوچیک و مختصر بگیریم.اما اگر چندتا نکته ساده رو رعایت کنیم، می‌تونیم هم هزینه ها و دردسرهارو کم کنیم هم بجای یک تولد ساده خونوادگی یکمی بیشتر مهمون دعوت کنیم و بیشتر از جشنمون لذت ببریم. در این مطلب چنتا از این نکات رو به شما میگیم.