خبرخوان

اخبار

شعری زیبا برای روز مادر -پنجشنبه, 24 بهمن,1398
مادر از کسی سخن می‌گوید که پس از خدا آفریننده انسان است؛ فرزند را به دنیا آورده و او را با شیره جان خویش پرورش می‌دهد.
تزئیناتی به مناسبت روز مادر -چهار شنبه, 23 بهمن,1398
روز مادر یکی از بهترین روزها برای هر فردی است. همانطوری که خیلی ها روز تولد رو جشن میگیرند، شایسته است که روز مادر را با تدارکاتی خاص جشن بگیریم و به آن ها نشان بدهیم که چقدر برایمان ارزشمند هستند. درهمین راستا به منظور داشتن یک روز خاص و فراموش نشدنی از تزیینات و دکوراسیون میز جشن شروع کنید.
تاریخ روز مادر و روز زن سال ۹۸ مصادف با ۲۶ بهمن است و به عبارت بهتر از رگ گردن به آقایان و بچه‌ها نزدیگ‌تر است. انتخاب یک هدیه خاص و هیجان‌انگیز برای مادران و همسران ایرانی از همین حالا تبدیل به یک دغدغه برای مردان ایرانی شده است.
کارآفرینی در روستا -دوشنبه, 21 بهمن,1398
امروزه با گسترش نقش اینترنت در افزایش سرعت برقراری ارتباط، انتقال اطلاعات و ورود به جامعه اطلاعاتی کسب‌وکارهای روستایی نیز دستخوش تغییر شده‌ اند. به طور کلی، برخی زمینه‌های کارآفرینی در روستاها و شهرهای کوچک عبارتند از کشاورزی، دامداری، تولید مواد غذایی، تولید محصولات بومی و … که با راه‌اندازی کسب‌وکارهای مختلف در این زمینه‌ها می‌توانید اقدام به ایجاد اشتغال کرده و نیازهای مردم در آن جامعه کوچک را رفع کنید و از سوی دیگر به درآمدی متناسب با خدمات ارائه‌شده دست یابید.
تا روز ولنتاین چند روزی بیشتر نمانده است و این یک فرصت بازاریابی بسیار خوب برای کسب و کارهای مختلف بخصوص کسب و کارهای کوچک و همچنین استارتاپ هاست که بتوانند فروششان را بیشتر کنند. چه به صورت آنلاین و چه آفلاین محصولات یا خدمات تان را می فروشید، استفاده ی درست از این نوع موقعیت های زمانی، می تواند به کسب و کار کمک بسیاری کند. از این راه می توانید کسب و کارتان را به مشتریان احتمالی بشناسانید و همینطور، با آن ها رابطه ی صمیمانه و نوعی همدلی ایجاد
سیاری از مردم زمانی که نام خیریه را می‌شنوند، به یاد پرداخت کمک‌ها نقدی می‌افتند و تنها راه حمایت از موسسات خیریه را پول می‌دانند اما کافی است پای صحبت‌های موسسین مراکز خیریه و بنیادهای کمک‌رسانی بنشینند آن وقت است که متوجه می‌شوند کمک‌های نقدی تنها یک بخش از کمک‌هایی است که این موسسات به آنها نیاز دارند
روز مادر برای مادران تنها -یکشنبه, 20 بهمن,1398
سالروز ولادت حضرت زهرا(س) در کشور ما به نام روز "مادر نامگذاری" شده است و در چنین روزی فرزندان با اهداء گل و هدایا به مادران خود این روز را گرامی می‌دارند. اما در این بین مادرانی هستند که از فرزندان خود دارند و این مادران در سالروز ولادت حضرت زهرا(س) (روز مادر) در حسرت دیدن فرزندان خود هستند. مادرانی که سال‌ها برای فرزندان خود زحمت کشیده‌اند و اینک شرایط روزگار آنها را از فرزندان خود دور کرده است.
بهترین کادو برای روز زن -شنبه, 19 بهمن,1398
اگر شما نیز از جمله آقایانی هستید که به خرید کادوی روز زن به عنوان یک کار سخت و دلهره آور نگاه می کنید و هر سال با فرا رسیدن این روز مدت زمان زیادی صرف پیدا کردن هدیه مناسب برای همسرتان می کنید در ادامه با ما همراه شوید تا با ایده های جالب و متنوع هدیه روز زن آشنا شده و امسال با خرید بهترین هدیه روز زن، همسر، نامزد و یا خواهر خود را سورپرایز کنید.
روز مادر در دنیا، از جمله روزهای مناسبتی است که تقریبا در تمام کشورها و در روزهای مختلفی از سال جشن گرفته می شود. جشن هایی که البته انگیزه ها و مراسم جالب و بامزه ای هم دارد
اگر به دنبال فراهم کردن خاطره ای دلپذیر برای همسرتان هستید!اگر به دنبال غافلگیری خاص هستید پس مارا دنبال کنید...