خبرخوان

اخبار

بهترین هدیه روز زن و روز مادر -چهار شنبه, 16 بهمن,1398
یافتن هدیه روز زن برای تازه عروس ایده آل و زیبا نشان دهنده سلیقه و شخصیت زیبای شماست. برای این که امسال بتوانید یک هدیه متفاوت تهیه کنید در ادامه با ما همراه باشید
چند ایده برای روز مادر -چهار شنبه, 16 بهمن,1398
مادر نماینده‌ی فرشته‌ها بر روی زمین است. فرشته‌ی مهربانی که تمام عمر و جوانی خود را صرف راحتی و آسایش فرزندانش می‌کند. و تمام تلاش خود را می‌کند تا بهترین‌ها را برای خانواده‌اش انجام دهد. مادر حتی قبل از تولد فرزندش نیز زحمت کودک را به جان می‌خرد و از خیلی از لذت‌های زندگی خود برای آسایش فرزندش صرف نظر می‌کند
رومیان باستان، ۱۵ فوریه هر سال (طبق برخی روایت‌ها از ۱۳ تا ۱۵ فوریه) مراسمی به نام لوپرکالیا را در شهر رم برگزار می‌کردند و معتقد بودند این مراسم، علاوه بر دور کردن ارواح خبیثه و مُنزه کردن شهر از آلودگی‌ها و آلایش‌ها، سلامت و باروری را برای آن‌ها به ارمغان می‌آورد.
کادوی ولنتاین چی بخریم؟ -دوشنبه, 14 بهمن,1398
اگر از شکلات و گل رز خسته شده اید و نمی دانید امسال برای ولنتاین چی بخرید، این ولنتاین با این ایده های کادوی ولنتاین می توانید با کمترین هزینه به رابطه خود جان تازه ای ببخشید.
مردم جهان چهاردهم فوریه را به عنوان روز عشق یا روز عشاق یا روز ولنتاین جشن می گیرند. برگزار کنندکان این مراسم آن را دارای مفاهیم انسانی می دانند، و به تازگی روز ولنتاین از انحصار عشاق خارج و به تأکیدی بر محبّت و روابط دوستانه بین انسان ها تبدیل شده است. مردم کشورهای مختلف این روز را به سبک خود برگزار می کنند.
فستیوال های کثیف هر ساله در زمان های خاص برگزار می شوند و میزان زیادی خرابی و زباله به جا می گذارند. نکته جالب در مورد این فستیوال ها این است که افراد بسیار زیادی از آن ها استقبال می کنند.
خیلی از آقایان چند روز قبل از ولنتاین و حتی ماه‌ها قبل درگیر فکر کردن به این هستند که چی واسه کسی که دوستش دارم، بخرم؟ خانم‌ها به چی علاقه دارند؟ چی بخرم که همسرم از هدیه‌ام خوشش بیاد؟ بهترین کادویی که توی ولنتاین می‌تونم بخرم چیه؟ این را بدانید که کادو بهانه‌ست و همین که با رفتارتان نشان بدهید که چه قدر دوستش دارید زیباترین کادو برای خانم شماست. وجود کسی که بدون منت به شما عشق می‌ورزد بزرگترین نعمت است.
با نزدیک شدن به روز ولنتاین موج این روز در گوشه و کنار دنیا دیده می شود، فروشگاه ها با آب نبات های قلبی، شکلات ها و حیوانات عروسکی پر شده اند. در آمریکا در تمام قفسه مغازه ها خرس های تِدی و باکس های شکلات مخصوص این روز زیبا به چشم می خورد. اما در تمامی کشورها ابراز عشق با اهدا کارت تبریک وآب نبات های قلبی شکل انجام نمی شود. در برخی از کشورها قاشق های چوبی و گل های فشرده نماد عشق در این روز رمانتیک اند و در برخی جاهای دیگر افراد از این تعطیلات به شکل دیگری استفاده می کنند و در سوگ زندگی مجردیشان بر روی نودل های مشکی گریه می کنند.
مدت‌هاست که برگزاری این جشن تولدهای پرهزینه که بیشترشان هم به نیت جمع کردن فالوور بیشتر در اینستاگرام برگزار می‌شود، برای خیلی از این پدر و مادرها تکراری شده و از این رو دست به خلاقیت زده‌اند و جشن‌هایی برگزار می‌کنند که هیچ‌گاه در فرهنگ ما ایرانی‌ها جایی نداشته است. جشن‌های عجیبی که تصاویرش با افتخار در فضای مجازی به هم به اشتراک گذاشته می‌شود!
چندبازی برای دورهمی ها -یکشنبه, 06 بهمن,1398
یک بازی گروهی هیجان انگیز و مفرح می‌تواند بهترین گزینه برای سپری کردن اوقات در مهمانی‌ها و دورهمی‌های دوستانه و خانوادگی باشد. اما انتخاب یک بازی مناسب کار سختی است.